ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ПрАТ Клінчний санаторій «Парус»

Білосніжні корпуси санаторію розташовані на скелі мису Ай-Тодор в районі Нижнього Місхора, поблизу Ластівчиного гнізда, в 10 км від м. Ялта. Навколо санаторію розбитий ландшафтний парк, де мистецтво архітекторів і садівників поєднується з примхливою красою дикої природи. Недалеко від берега в морі видніється самотня скеля "Парус", яка дала назву санаторію. Санаторій розраховано на 154 номери (306 місць).

"Парус" - один з найкрасивіших санаторіїв на Південному березі Криму.Територія санаторію "Парус" - це своєрідний ландшафтний парк, де краса дикої природи химерно поєднується з мистецтвом садівників і архітекторів.

Для зручності відпочиваючих, 96-метровий ліфт з'єднує пляж з територією санаторію.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - лікування захворювань дихання нетуберкульозного характеру;

Показання:

хронічні: риніт, синусит, фарингіт, ларингіт, трахеїт, тонзиліт, трахеобронхіт, бронхіт. Хронічні обструктивні захворювання легенів, бронхоектатична хвороба при легеневій недостатності не вище ІІ ст. і недостатності кровообігу не вище І ст. Бронхіальна астма І-ІІ ст. при легеневій недостатності не вище ІІ ст. і недостатності кровообігу не вище І ст. Стан після перенесеної пневмонії.


Протипоказання:

інші захворювання, не зазначені в переліку показань. Всі захворювання з легеневою недостатністю вище ІІ ст. та з недостатністю кровообігу вище ІІ ст. Гострі захворювання та загострення хронічних захворювань. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, класичний масаж грудної клітки, інгаляції, ЛФК, фізіотерапевтичне лікування, бальнеотерапія, фітотерапія, ароматерапія, спелеотерапія, медикаментозна терапія за показниками, невідкладна медична допомога, голкорефлексотерапія, прийом лікаря-терапевта, консультації отоларинголога, голкорефлексотерапевта.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

функціональна діагностика ? визначення функції зовнішнього дихання, ЕКГ, центральна гемодинаміка, клінічні, біохімічні і імунологічні аналізи за показаннями.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

гідромасаж, гідроколонотерапія, гідролазерна терапія, інфрачервона камера, турецька баня, сауна.
 
УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двокімнатні двомісні номери "Люкс", номери "Напівлюкс", звичайні одномісні та двомісні номери, двомісні двокімнатні номери підвищеної комфортності, номери підвищеної комфортності.

 

ЦІНИ:
 

ПрАТ «Клінчний санаторій «Парус»

АДРЕСА:
 

Алупкінскьке шосе, 4, cмт Гаспра, м. Ялта, АР Крим, Україна, 98671.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02650860.

Акредитаційний сертифікат: серія АА 001834.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 600316 від 07.06.2012 р.