ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ЗI CBЯTOM ТРІЙЦІ

Зелені свята в Україні чекають з нетерпінням, адже це радісне свято на межі весни і літа – Свята Трійця, яка поєднала християнські канони та язичницькі традиції, як, власне, майже кожне традиційне свято. 

За символічним значенням і поетикою обрядодій Трійця належить до найвеличніших річних свят. Це своєрідний гімн природі, яка у цю пору сягає свого апогею: весь навколишній світ випромінює енергію, вона  активна й живосильна. Зелені Свята перш за все – це дні, коли природа ніби святкує з людиною своє відродження.

Зелені Свята  святкують прикрашанням свого житла запашними рослинами, зеленими гілками, пахучими польовими квітами. Підлога в домі засипається свіжою травою, яка на Трійцю володіє особливою силою: захищає дім від темних сил. 

         В цей день нехай ваші думки будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття. Бажаємо миру і щастя в житті, добра і злагоди в сім'ї, любові і спокою на серці, натхнення та відради на душі, добрих сподівань і світлих почуттів у кожному дні. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою.

У свято Трійці  Вам бажаю
  Багато
   радості,    добра,
Хай
 море сонця    подарує
Чудова  
 літня   ця    пора!

 Вітаємо  зі  святом  Трійці !

 

 

                       З  повагою,

                          Голова  Наглядової  ради

                          ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»                        В.В. Саєнко

 

                          Голова  Правління

                          ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»                       М.В. Субота.

ДEHЬ MEДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте  приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом Ви повертаєте людей до повноцінного життя. Мільйони пацієнтів з глибокою вдячністю згадують Ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя.

Бажаємо Вам  благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, й водночас високої місії, яку Ви несете в цьому світі.

   Коли хвороби знищують до тла
   і тіло, й душу, і життя безцінне,
   ви  спішите   на    подиху   крила,
 в серця  несете вічне і безцінне.

  Хай Бог дає Вам сили і щедрот,
 і перемог  на цій стежині болю,
і  пацієнтів  гарних, й нагород,
 ще вищих  і освячених любов'ю.

Зі святом Вас ! Щастя Вам і добра !

                                       З повагою,

                                                   Голова Проспілки працівників
                                                   охорони здоров'я України                         В.М. Коваль

                                                    Голова Наглядової ради
                                                   ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»                   В.В.Саєнко

                                                  Голова Правління
                                                  ПрАТ « Укрпрофоздоровниця »                     М.В.Субота

ДЕНЬ КИЄВА

Дніпр широкий, пісня солов’їна,     

На каштанах голуба роса….     

Рідний Київ – серце України,     

Наша слава, гордість і краса !     

 Шановні   колеги  !

           Стародавнє  місто   Київ,  що  стало  для  багатьох  людей рідною  та  затишною  оселею,  святкує  свій  день  народження  і приймає  привітання.

    Київ – унікальне  місто  з  давньою  історією  і  славними  традиціями, гордість  України.   Історія  нашої  рідної,  квітучої столиці   сягає  корінням  у глибину століть.  За  більш  ніж 1500 років  свого  існування, на  долю  Києва  випало  чимало  випробувань.  

      Київ - це неймовірно гарне, квітуче місто. Місто з тисячолітніми традиціями, стародавнє й молоде одночасно. Про величезну культурну спадщину та багатство унікальної архітектури, мистецтва, історії написано безліч книг, путівників, знято багато фільмів. 

     Київ  - це  велична  та  древня  архітектура,  сучасний  мегаполісний розвиток,  старовинні  вулички,  квітучі  каштани,  буйство  парків  і садів,  нічні  вогні  та  схили  Дніпра.   Але  головна  прикраса  нашої української  столиці – це  люди,  які  тут  живуть – добрі,  щирі,  чуйні та  працелюбні,  які  забезпечують  його  економічний  і  культурний розвиток.   Успіх  і  процвітання  столиці  України – результат  спільної роботи,  добросовісної  праці   будівельників,  вчителів  і  лікарів,  працівників  житлово-комунального  господарства,  культури,  соціальної  сфери,  підприємців – усіх,  хто  віддає  свій  талант  і майстерність  рідному  місту.

 

              Прийміть  наші  щирі  привітання  з    Днем  Києва  !

       Нехай  здійсняться  всі  Ваші   життєві  плани,  надії  і  мрії,  а кожен  день  Вашого  життя  буде  світлим  і  сонячним,  дарує радість  творчого  натхнення  і  життєвих  перемог,  здоров'я  та наснаги, стабільності  та  віри  у  своє  місто  та   майбутнє  нашої  країни  !

 

                                          У свiтi багато красивих столиць
                                          З мiльйонами добрих, вiдкритих облич, 
                                          Та кращих за Київ у свiтi нема
                                          Чи лiто надворi, чи бiла зима.
                                          Вкраїнцiв мiльйони - столиця одна,
                                          Сумна нехай доля її омина, 
                                          Де б нам не прийшлося у свiтi пожить
                                          Ми будемо вiчно наш Київ любить.

  Зі  святом  Вас !   Щастя  Вам і добра!   

 

                З  повагою,

                               Голова  Наглядової  ради
                               ПрАТ « Укрпрофоздоровниця »                                  В.В. Саєнко
 
                               Голова  Правління
                               ПрАТ  « Укрпрофоздоровниця »                                            М.В.Субота

МИРГОРОДКУРОРТ - КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО 2018 РОКУ

«МИРГОРОДКУРОРТ» ВИЗНАНО

КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ  2018  РОКУ

Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», «Миргородкурорт» визнано «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ УКРАЇНИ». Ця висока нагорода засвідчує незмінно високу якість послуг та видатні досягнення в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!  

Метою рейтингу є визначення справжніх лідерів серед підприємств нашої держави. Щороку ранжування проходять біля чверті мільйона компаній, серед яких визначають найкращих. Реалізують програму 54 експерта Національного рейтингу, в тому числі 8 кандидатів наук. Співорганізаторами Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості» є Комітет Економічного Розвитку (Committee for Economic Development) і Колегія з'їздів (The Conference Board) - це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання і дослідницькі організації, що працюють в громадських інтересах та надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення з найбільш актуальних на сьогодні питань.

Національний Рейтинг якості товарів і послуг «Зірка Якості» - єдина в Україні комплексна, об'єктивна, прозора система, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (2018 рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності. Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України і виключає вплив людського фактора в ухваленні рішення.

- Для нашого колективу це приємна і важлива подія, - наголосив генеральний директор ПрАТ «Миргородкурорт», заслужений лікар України Олександр Гавловський. - Перемога в рейтингу такого рівня - це, одночасно і висока оцінка наших досягнень, і велика відповідальність. Адже, названі найкращими, повинні завжди відповідати високому статусу. Я щиро вітаю весь наш колектив з новою перемогою. Ця нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Крім цього, вона свідчить про високий потенціал лікувально-оздоровчих закладів Федерації Профспілок України, до яких належить наш санаторно-курортний комплекс. З 2010 року ПрАТ «Миргородкурорт» вже втретє визнається в Україні підприємством року за економічними показниками. А в 2013 році на Генеральній Асамблеї у Греції, Всесвітня Федерація Водо та Кліматолікування визнала його кращим курортом світу. Все це свідчить про високу ефективність профілактики, санаторно-курортного лікування та реабілітації в нашій країні та її значний потенціал у розвитку медичного туризму. І, разом з нашими колегами в «Укрпрофоздоровниці» та інших санаторно-курортних закладах країни, ми маємо надію, що з огляду на це, в подальшому наша держава приділятиме більше уваги одному з пріоритетних напрямків оздоровлення нації.

 

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ ТА ПPИМИPEHHЯ

 Шановні   колеги !

 Сердечно  вітаємо  Вас,  Ваших  рідних  та  близьких
      із  знаменним    днем   -   Днем   Перемоги
                  над  німецько - фашистськими  загарбниками   !   

 

        З 2015 року Україна відзначає 8 та 9 травня за європейськими традиціями Дня пам’яті та примирення, як данину пам’яті всім жертвам Другої Світової війни. Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги є червоний мак, що багряніє на грудях кожної людини, як символ враженого кулею серця, як безмовний крик «Пам’ятаємо. Перемагаємо.»

         День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

         Слава  героїв - учасників  бойових  дій,  тих,  хто  поклав  голови  у  боях, хто  дійшов  до  Берліна,  не  меркне  у  пам'яті  нащадків. 

        Не  забуваймо  й  про  подвиги  тих,  хто  здобував  перемогу  в  тилу  та  відбудовував  з  попелу  та  руїн  народне  господарство. Пам'ять  про  їх  самовіддану  працю  зберігають  нові  покоління  українців.

        Дорогі  ветерани,  дозвольте  низько  вклонитися  Вам  та  привітати  з    Днем   Перемоги.     Нехай  міцнішає  з  роками  Ваше  здоров'я  та завжди  будуть  поруч  святковий  настрій,  добробут  і  родинна  злагода.

          У  цей  святковий  день  бажаємо  всім  міцного  здоров'я,  щастя  і  благополуччя,  любові  і  шани,  ясного  неба  та  віри у  славне майбутнє  рідної  нашої  України! Нехай  на  нашій  благословенній  землі  завжди  панує  мир,  спокій  та  добро!   Зі  святом   Вас!

                                                    Спасибі всім, і мертвим і живим,
                                        За те , що землю нашу зберегли.
                                        І хоч було смертельно важко їм,
                                        Та все вони зробили, що могли.

                                        Війна далека, але пам'ять з нами,
                                        Хоч ветеранів мало вже між нас,
                                       Тож дай нам Бог йти мирними шляхами,
                                       У мирі й щасті жити в добрий час.
                                       Уклін вам, ветерани, до землі
                                       За щастя жити, мріяти, рости
                                       У мирі й злагоді, в любові і теплі
                                       І пишним цвітом на землі цвісти.

       З  повагою,

               Голова  Наглядової  ради
               ПрАТ «Укрпрфоздоровниця»                                           В.В.Саєнко

            Голова  Правління
               ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»                                                      М.В.Субота