ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Поляна»

Санаторій «Поляна» один з найвідоміших санаторно-курортних закладів України в Кар-патах, розміщений у зоні бальнеологічного курорту Поляна с. Поляна в 10 км від м. Свалява у долині р. Мала Пиня, між Вулканічними і Полонинськими хребтами Українських Карпат. Основним лікувальним фактором оздоровниці є вуглекисла гідрокарбонатна натрієва серед-ньої мінералізації вода Поляна Купіль Полянського родовища, яка містить в лікувальних дозах такі унікальні мікроелементи як бор, фтор і кремній. Сприяє лікуванню і клімат українських Карпат.

View the embedded image gallery online at:
http://ukrzdrav.com/dp-sanatorij-polyana.html#sigFreeIdc49a6a9601

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
           ДП "Санаторій "Поляна" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" - це спеціалізована оздоровниця, яка проводить лікування хворих по профілю: лікування захворювань органів травлення, захворювання ендокринної системи, порушення обміну речовин та хворих після оперативного втручання на органах травлення, жовчовивідних шляхах. Крім того надаються медичні послуги для лікування супутніх хронічних захворювань сечостатевої, серцево-судинної, нервової, дихальної та опорно-рухової систем. У структурі санаторно-курортного закладу наявна відповідна матеріально технічна база для функціонування спеціалізованих медичних відділень, а саме:

гастроентерологічне відділення для лікування хворих із хронічними захворюваннями органів травлення.

Показання: гастроезофагальна рефлюксна хвороба, з езофагітом І-ІVстадії, фаза ремісії; гастрити, функціональні захворювання шлунку та 12-палої кишки, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки; хвороби печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів у фазі ремісії, жовчокам'яна хвороба, I-II ст., що не потребує хірургічного лікування, у фазі ремісії; хронічні панкреатити поза фазою загострення; синдром подразненого кишечника; функціональні розлади кишечника поза фазою загострення; ускладнення після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунка, післяхолецистектомічний синдром у фазі ремісії).

Протипоказання: гострі інфекційні захворювання до завершення терміну ізоляції: венеричні захворювання в гострій чи заразній формі; злоякісні новоутворення; туберкульоз в активній стадії; захворювання серцево-судинної системи (недостатність кровообігу ІІБ - III ст., нестабільна стенокардія напруги IV ФК, аритмії з значними порушеннями гемодинаміки), рубцеве звуження стравоходу (воротаря) і кишок з порушенням прохідності, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, ускладнена стенозом, пенетрацією, малігнізацією виразки, повторними кровотечами, хворобою Золлінгера-Еллінсона, захворювання органів травного тракту туберкульозної, паразитарної етіології, гострі та хронічні гепати різної форми та етіології, при функціональній недостатності печінки ІІ-ІІІ ступенів, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, жовчокам’яна хвороба, фаза загострення, вірусні гепатити, активна фаза, цироз печінки, активна фаза.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, питне водолікування (мінеральна вода "Поляна Купіль" з власної свердловини яка розташована на території санаторію), промивання травного тракту мінеральною водою - трансдуоденальне, тюбажі мінеральною водою, ванни природні та штучні, зрошення промивання кишківника мінеральною водою, мікроклізми (з лікувальними засобами, з мінеральною водою "Поляна Купіль", масляні, з відваром лікарських трав), парафіно-озокеритові аплікації, процедури апаратної фізіотерапії, фітотерапія.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: ректороманоскопія, pH- метрія шлунку, електрокардіографія, клінічні аналізи крові, сечі, дуодентального та шлункового вмісту, копрограма. глікемічний профіль, добова сеча на цукор, біохімічні дослідження крові, дуодентального вмісту та сечі, бактеріологічні дослідження випорожнень, жовчі, промивних вод шлунку, крові, сечі.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки: ручний масаж, підводний душ-масаж, гідролазерний душ-масаж, галотерапія, інгаляції, вагінальні зрошення, ультразвукове обстеження передміхурової залози, матки та придатків, консультація гінеколога, сеанси психолога.

• реабілітаційне відділення для хворих після оперативного втручання на органах травлення, жовчовивідних шляхах.

Показання:           операції на органах гепатобіліарної системи (холецистектомії, холедохолітотомії, дренування холедоха, ендоскопічна папілосфінктеротомія. функціональні постхолецистектомічні синдроми), дренуючі операції з приводу кіст підшлункової залози,операції на печінці (резекція з приводу кіст), операції з приводу шлунково-кишкової кровотечі в тому числі ендоскопічна електрокоагуляція ерозій та виразки, операції на тонкому та товстому кишківнику (без онкологічної патології), вісцероліз з резекцією та ушиванням кишківника, видалення ускладнених поліпів різної етіології товстого кишківника), операції на шлунку та дванадцятипалої кишки (резекція шлунку та дванадцятипалої кишки, органозберігаючі та дренуючі операції шлунку та дванадцятипалої кишки, операції з формуванням гастроентероанастамозу, видалення ускладнених поліпів різної етіології шлунку та дванадцятипалої кишки).

Протипоказання: загальні протипоказання до направлення хворих у санаторій, виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, ускладнена стенозом, пенетраціїє. малігнізацією виразки, повторними кровотечами, хворобою Золлінгера-Еллінсона, захворювання органів травного тракту туберкульозної, паразитарної етіології, гострі та хронічні гепати різної форми та етіології, при функціональній недостатності печінки ІІ-ІІІ ступенів, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, рубцеве звуження стравоходу та кишківника з порушенням прохідності, усі захворювання і стани, що потребують стаціонарного лікування.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: дієтотерапія, кліматолікування. лікувальна фізкультура, питне водолікування (мінеральна вода "Поляна Купіль" з власної свердловини яка розташована на території санаторію), промивання травного тракту мінеральною водою - трансдуоденальне. тюбажі мінеральною водою, ванни природні та штучні, зрошення промивання кишківника мінеральною водою, мікроклізми (з лікувальними засобами, з мінеральною водою "Поляна Купіль", масляні, з відваром лікарських трав), парафіно-озокеритові аплікації, процедури апаратної фізіотерапії, фітотерапія.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: ректороманоскопія. рН- метрія шлунку, електрокардіографія, клінічні аналізи крові, сечі, дуодентального та шлункового вмісту, копрограма, глікемічний профіль, добова сеча на цукор, біохімічні дослідження крові, дуодентального вмісту та сечі, бактеріологічні дослідження випорожнень, жовчі, промивних вод шлунку, крові, сечі.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки: ручний масаж, підводний душ-масаж, гідролазерний душ-масаж, галотерапія. інгаляції, вагінальні зрошення, ультразвукове обстеження передміхурової залози, матки та придатків, консультація гінеколога, сеанси психолога.

• реабілітаційне відділення для лікування хворих, з порушенням обміну речовин га захворюваннями ендокринної системи.

Показання: Цукровий діабет - легкого, середнього та важкого ступенів в стані компенсації та субкомпенсації без проявів ацидозу: інсулінозалежний цукровий діабет: інсулінонезалежний цукровий діабет; післяопераційна гіпоінсулінемія; ожиріння первинне, аліментарно-конституційне І-ІІІ ст., без явної декомпенсації; подагра, дифузний токсичний зоб легкого та середнього ступеня важкості; гіпертиреоз І-ІІІ ст.

Протипоказання: цукровий діабет некомпенсований з вираженим кетоацидозом, з симптомами прекоматозного стану, а також лабільний перебіг (часті гіпоглікемічні стани): синдром діабетичної стопи, гангрена; важкі ускладнення цукрового діабету і обмеженням самообслуговування (втрата зору, ампутовані кінцівки); загальні протипоказання для направлення хворих до реабілітаційного відділення.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: дієтотерапія, кліматолікування. лікувальна фізкультура, питне водолікування (мінеральна вода "Поляна Купіль" з власної свердловини яка розташована на території санаторію), промивання травного тракту мінеральною водою - трансдуоденальне. тюбажі мінеральною водою, ванни природні та штучні, зрошення промивання кишківника мінеральною водою, мікроклізми (з лікувальними засобами, з мінеральною водою "Поляна Купіль", масляні, з відваром лікарських трав), парафіно-озокеритові аплікації, процедури апаратної фізіотерапії, фітотерапія, ручний масаж, підводний душ-масаж, гідролазерний душ-масаж.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: ректороманоскопія. рН- метрія шлунку, електрокардіографія, глікемічний профіль, клінічні аналізи крові, сечі, дуодентального та шлункового вмісту, копрограма, біохімічні дослідження крові, добова сеча на цукор, дуодентального вмісту та сечі, бактеріологічні дослідження випорожнень, жовчі, промивних вод шлунку, крові, сечі, консультація офтальмолога.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:  галотерапія, інгаляції, вагінальні зрошення, ультразвукове обстеження передміхурової залози, матки та придатків, консультація гінеколога, сеанси психолога.

• реабілітаційне відділення для лікування дітей хворих на цукровий діабет у супроводі одного з батьків або осіб, що їх замінюють.

Показання: інсулінозалежний цукровий діабет, легкої та середньої форми важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації без схильності до гіпоглікемії та кетоацидозу; інсулінонезалежний цукровий діабет, легкої та середньої форми важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації без схильності до гіпоглікемії та кето ацидозу.

Протипоказання:             інсулінозалежний цукровий діабет, важкої форми в стадії  медикаментозної           декомпенсації           із      схильністю         до       гіпоглікемії,            кетоацидозу         та множинними ускладненнями; інсулінонезалежний цукровий діабет, важкої форми в стадії медикаментозної  декомпенсації  із  схильністю  до   гіпоглікемії,кетоацидозу  та множинними ускладненнями; загальні протипоказання для направлення хворих до реабілітаційного відділення.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки: дієтотерапія, кліматолікування. лікувальна фізкультура, питне водолікування (мінеральна вода "Поляна Купіль" з власної свердловини яка розташована на території санаторію), промивання травного тракту мінеральною водою - трансдуоденальне. тюбажі мінеральною водою, ванни природні та штучні, зрошення промивання кишківника мінеральною водою, мікроклізми (з лікувальними засобами, з мінеральною водою "Поляна Купіль", масляні, з відваром лікарських трав), парафіно-озокеритові аплікації, процедури апаратної фізіотерапії, фітотерапія, ручний масаж.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки: ректороманоскопія. рН- метрія шлунку, електрокардіографія, клінічні аналізи крові, сечі, дуодентального та шлункового вмісту, копрограма, глікемічний профіль, добова сеча на цукор, біохімічні дослідження крові, дуодентального вмісту та сечі, бактеріологічні дослідження випорожнень, жовчі, промивних вод шлунку, крові, сечі, консультація офтальмолога.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки: галотерапія, інгаляції,  сеанси психолога.

  УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

 
двокімнатні двомісні номери "Люкс", звичайні одномісні та двомісні номери, двомісні та одномісні підвищеної комфортності номери.

 ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

аптечний пункт, кафе, кабельне телебачення, бібліотека, автостоянка, ресторан, поштове відділення, екскурсії по культурно-історичним місцям Закарпаття, турпоїздки за кордон (Угорщина, Словакія при наявності закордонного паспорту), пункт прокату (на зимовий період), Гірськолижний витяг є у селі Поляна (відстань від санаторію 800 м, довжина 1 000 м), Можливе підвезення до витягу санаторію Квітка Полонини (відстань 3 км, довжина - 1 000 м.), дитячі ігрові майданчики, магазин, відео зал, салон краси.

 

ЦІНИ:
 
 
АДРЕСА:
 

вул. Духновича, 104, с. Поляна, Свалявський район, Закарпатська область, Україна, 89313.

Сайт санаторію "Поляна"

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02649880.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 010307.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 571080 від 25.11.2010 р.