ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Очаків»

Там, де хвилі Дніпровсько-Бузького лиману зустрічаються з солоними хвилями Чорного моря, на материковому півострові, розташувався санаторій Очаків, приморський кліматичний курорт, який здобув слави однієї з найкращих оздоровниць на Північному Причорномор'ї. Санаторій Очаків входить до Очаківського об'єднання санаторно - курортних закладів.

Помірно-континентальний клімат з теплим літом і м'якою, з частими відлигами зимою, сприяють лікуванню хворих з хворобами органів дихання та нервової системи.

View the embedded image gallery online at:
http://ukrzdrav.com/dp-sanatorij-ochakiv.html#sigFreeIda637279b54

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - хвороби органів дихання та нервової системи;

Показання:

хронічний риніт, синусит, тонзиліт, ларингіт, гіпертрофія аденоїдів; хронічний бронхіт у період ремісії; повторна пневмонія, стан після перенесеної пневмонії; астма І - ІІ ст. важкості у періодах між приступами; хвороби периферичної нервової системи (плексити, неврити, невралгії, поліневропатії); остеохондроз хребта з неврологічними проявами. неврози, неврастенія; соматоформна дис функція вегетативної нервової системи, мігрень.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворого у санаторій, та: бронхіальна астма ІІІ-ІУ ст. тяжкості; гострі психічні хвороби; епілепсія з частими нападами.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматотерапія; дієтичне харчування; лікувальна фізкультура; апаратна фізіотерапія: бальнеогрязелікування, психотерапія; спелеолікування, озокеритові аплікації, арома-, фоно-, фото- та фітотерапія, киснева терапія.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, реоенцефалографія, дослідження функції зовнішнього дихання, клінічні аналізи крові та сечі.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

голкорефлексотерапія, лікування по Фоллю, протезування зубів, сауна, послуги косметолога, ультразвукове обстеження, що не стосується основної хвороби.
 - реабілітаційне відділення лікування дітей у супроводі батьків із захворюваннями вегетативної і периферичної нервової системи та із неспецифічними хронічними хворобами органів дихання;

Показання:

захворювання периферичної нервової системи (плексити, неврити, невралгії, поліневропатії); остеохондроз хребта з неврологічними проявами; атеросклероз судин головного мозку, енцефалопатія; гіпертонічна хвороба І-ІІ стадії, неврози, неврастенія; нейроциркуляторна дистонія, мігрень; хронічний риніт, синусит, тонзиліт, ларингіт, гіпертрофія аденоїдів, стан після тонзилектомії; повторна пневмонія, реконвалисценти пневмонії, рецидивуючий чи хронічний бронхіт у період ремісії; стан після хірургічного втручання з приводу обмеженого бронхолегеневого процесу; астма І-ІІ ст. важкості між нападами, обструктивний бронхіт, інші респіраторні алергози в ст. ремісії.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: епілепсія з частими нападами; важкі форми повторної пневмонії з розповсюдженими змінами в бронхолегеневій системі, бронхоектази з частими загостреннями і з серцево-легеневою недостатністю; астма ІІІ-ІУ ступенів тяжкості; патологічний розвиток особистості з проявами девіантної поведінки, соціальної дезадаптації, розумова відсталість, що потребують індивідуального догляду та лікування в умовах спеціалізованого стаціонару; гострі психічні розлади.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматотерапія; дієтичне харчування; лікувальна фізкультура; апаратна фізіотерапія: бальнеогрязелікування, психотерапія; спелеотерапія, озокеритолікування, арома-, фоно-, фото-, фітотерапія, киснева терапія, медикаментозне лікування.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, реоенцефалографія, дослідження функції зовнішнього дихання, клінічні аналізи крові та сечі.


 
УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
дерев'яні котеджи на родину.

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
аптечний пункт, більярд, магазини, сауна, човнова станція, бібліотека, торгівельні майданчики, пункт прокату, пункт зв'язку, пляж, алея казок, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, водні велосипеди, екскурсії по місту :(катакомби, по храмам м. Одеси, в музеї та галереї, дельфінарій, аквапарк, та морські прогулянки.), зимовий та літній клуби.

 

ЦІНИ:
 
 

 АДРЕСА:

 

вул. Курортна, 29, м. Очаків, Миколаївська область, Україна, 57500.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02651084.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009475.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 602509 від 14.07.2011 р.