ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Львів»

Санаторій «Львів» неповторний курорт, розташований в 6 км на північний захід від м.Львова на стику висот Поділля і Розточчя, де проходить головний Європейський вододіл басейнів Балтики і Чорномор'я.

Помірно-континентальний клімат з теплим літом і лагідною зимою, вітри з Атлантичного океану сприятливо сприяють лікуванню хворих з патологією органів кровообігу та нервової системи.

View the embedded image gallery online at:
http://ukrzdrav.com/dp-sanatorij-lviv.html#sigFreeId7facea04fc

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - захворювання органів системи кровообігу, дихання, нервові хвороби;

Показання:

ішемічна хвороба серця з НК не вище ІІ ст.. Гіпертонічна хвороба І-ІІ ст.., безкризовий перебіг з НК не вище ІІ ст.. Післяінфарктний кардіосклероз за відсутністю нападів стенокардії та порушень серцевого ритму. Хронічні ревматичні хвороби серця, н/а фаза. Невротичні розлади. Розлади вегетативної нервової системи. Хронічний бронхіт в стадії ремісії.


Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на курорти та: гіпертонічна хвороба ІІ ст. (кризовий перебіг), гіпертонічна хвороба ІІІ ст. зі стійкою неврологічною симптоматикою, порушенням функцій тазових органів, злоякісним перебігом гіпертонічної хвороби; ішемічна хвороба серця, стенокардія IV ФК з вираженим порушенням гемодинаміки, складними порушеннями серцевого ритму, з серцевою недостатністю вище ІІ стадії.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, лікувальні ванни, душі, апаратна фізіотерапія, інгаляції, лікувальна фізкультура, масаж, аероіонотерапія, нетрадиційні методи лікування. Працює стоматологічний кабінет.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

підводний душ-масаж, сауна, питне водолікування (Моршинська, джерело 6), ехокардіографія, моніторинг ЕКГ по Хотлеру та АТ, ультразвукова діагностика (УЗД), біохімічні та імунологічні дослідження, консультації в провідних клініках м. Львова за показаннями.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
двомісні номери з зручностями на поверсі, двомісні номери з зручностями на два номери.
 
АДРЕСА:

 

79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул.Курортна, 8