ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДП Санаторій «Курпати»

Санаторій знаходиться в однойменному селищі міського типу всього в 8 кілометрах від Ялти і вже багато років вважається однією з кращих оздоровниць Південного Берега Криму. У Курпатах дивно все - саме містечко надійно захищене від холодних вітрів і інших негод, там приємно відпочивати навіть взимку. Такий клімат сприятливий для багатьох теплолюбних рослин, які роблять і так унікальний кримський пейзаж ще цікавішим. Комфортний пляж і завжди чисте море - так говорять всі, кому довелося купатися і загоряти в Курпатах.

Сам санторій не менш цікавий - це не банальна, нудна споруда, а будинок, побудований за оригінальним проектом, в якому є все для висококласного відпочинку. Родзинкою санаторію Курпати є басейн з морською водою, який оснащений панорамними вікнами - з них відкривається приголомшливий краєвид на море. Вода в басейні підігрівається, тому приймати морські ванни можна в будь-яку пору року. А панорамні вікна знайшли застосування не тільки в басейні - в Курпатах Ви будете постійно дивитися на оточуючу красу, а не на стіни свого номера.

Санаторій ідеально підходить як для індивідуального, сімейного відпочинку, а також для проведення ділових, корпоративних зустрічей та інших заходів.

View the embedded image gallery online at:
http://ukrzdrav.com/dp-sanatorij-kurpati.html#sigFreeId497187d48f

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 
 - лікування хворих із захворюваннями органів дихання нетуберкульозного характеру;

Показання:

1. Хронічні: ? бронхіти, в т.ч. обструктивний, фарингіти, риніти, тонзиліти, трахеїти, трахеобронхіти неспецифічного та професійного характеру у фазі ремісії; пневмонії у фазі стійкої та нестійкої ремісії, без виражених приступів бронхіальної астми, без дифузного пневмосклерозу, без бронхоектазів, при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б ст. 2. Бронхіальна астма (атонічна, інфекційно-алергійної форми), а також хронічні астматичні бронхіти з рідкими приступами і з легенево-серцевою недостатністю не вище 1Б ст. 3. Пневмоконіози при загальному задовільному стані та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 4. Бронхоектатична хвороба в фазі ремісії при обмежених інфільтративних змінах без виділень, гнійного харкотиння та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії без схильності до кровохаркання. 5. Вегето-судинна дисфункція, зумовлена інфекцією і інтоксикацією. 6. емфізема легень без вираженого кардіо-легеневого синдрому при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б ст.; 7. пневмонії гострі, затяжного перебігу, з давністю процесу не більше 8 тижнів, без приступів бронхіальної астми, без бронхоектазів при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 8. після перенесення операцій на легенях с приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру, природженої патології та доброякісних новоутворень не вище 1Б стадії (5-6 місяців опісля); 9. плевральні спайки після перенесеного сухого та ексудативного плевриту, після плевропневмонії; 10. абсцеси легенів: стан після хірургічного втручання з приводу абсцесу легенів, 3-4 місяці згодом після операції при сухих порожнинах, без явищ інтоксикації при загальному задовільному стані та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 11. пневмосклерози: після запальних захворювань з супутніми хронічними процесами в органах дихання, при відсутності загострень основного процесу при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 12. особи, які часто хворіють на гострий бронхіт, гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів, які працюють в умовах підвищеної загазованості та (або) запиленості; 13. особи з ознаками гіперактивності бронхів, що виникла після перенесених грипу, гострих респіраторних інфекцій верхніх дихальних шляхів, гострого бронхіту.


Протипоказання:

1. Загальні протипоказання для направлення хворих на курорти. 2. Усі інші захворювання органів дихання, не вказані вище у переліку показань. 3. Усі захворювання з явищами легенево-серцевої недостатності вище 1Б ст. 4. Гострі захворювання і стадія загострення хронічних захворювань. 5. Середні і тяжкі напади бронхіальної астми, що часто повторюються, без стійкої стабілізації процесу навіть при прийомі невеликих доз гормонів. 6. Бронхоектази, хронічні абсцеси при різкому виснаженні організму, з підвищеною температурою тіла, які супроводжуються виділенням у великій кількості гнійної мокроти та кровохарканням.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, класичний масаж грудної клітки; усі види інгаляції; ЛОР-санації; лікувальна гімнастика; фізіотерапія (усі види); спелеотерапія; лазеротерапія; бальнеотерапія ? плавальний басейн з морською водою; парафінолікування; аромотерапія; медикаментозна невідкладна допомога; голкорефлексотерапія, невідкладна стоматологія.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

загальний аналіз крові, біохімічні дослідження крові, інші клінічні та біохімічні дослідження за показаннями, ЕКГ, рентгенографія, спірографія, визначення функції зовнішнього дихання.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

 
ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДОРОСЛИХ:
 
 • захворювання верхніх дихальних шляхів
 • захворювання органів дихання нетуберкульозного характеру

 

ПЕРЕЛІК ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР:
 
спелеотерапія, інгаляторії, кліматолікування, масаж, фізіотерапія, грязелікування, теплолікування, електролікування, ЛФК.

 

ПЕРЕЛІК ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ:
 
рентгендіагностика.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
 
одно-, двомісні номери з усіма зручностями, двоповерхові двокімнатні двомісні номери "Люкс".

 

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:
 
більярд, дискотека, танці, кафе, косметичний кабінет, екскурсії, магазини, човнова станція, бібліотека, спортивно - розважальні програми, настільний теніс, кімната відпочинку, зимовий сад, торгівельні майданчики, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, кіно, пляж, ресторан, екскурсії у будь-який куточок Криму, пошта, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, відео зал, солярій.

 

ЦІНИ:
 

ДП «Санаторій «Курпати»

АДРЕСА:
 

Алупкінське шосе 12-А, м.Ялта, АР Крим, 98656.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 16514959.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 010284.

Рівень акредитації (категорія): друга.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 602743 від 11.08.2011 р.