ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ

15.07.2013

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ “УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ” (код ЄДРПОУ: 02583780, місцезнаходження: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41) повідомляє,   що    позачергові   Загальні  збори  акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”  відбудуться 15 серпня  2013  року об  11.00  годині в    приміщенні    Федерації    профспілок    України    за  адресою: м. Київ, майдан Незалежності, 2, кімната 445.

 

Порядок денний:

 

 
 1. Про обрання лічильної комісії позачергових Загальних зборів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 2. Про обрання голови та секретаря позачергових Загальних зборів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”. Про порядок проведення позачергових Загальних зборів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 3. Про відчуження тимчасових споруд, що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Затока, вул. Приморська, 62.
 4. Про передачу в комунальну власність територіальної громади Пісочинської селищної ради Харківської області будівель гуртожитків, що розташовані за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, смт Пісочин, вул. Санаторна, 42 та вул. Чапаєва, 56.
 5. Про передачу в комунальну власність територіальної громади Геніївської сільської ради Зміївського району Харківської області газопроводу середнього тиску 2806,6 погонних метрів, який перебуває на балансі ДП “Санаторій “Ялинка” та розташований за адресою: Харківська область, Зміївський р-н, с. Дачне.
 6. Про передачу в комунальну власність територіальної громади Пісочинської селищної ради очисних споруд, Х-1, водонапірної башти, артезіанської свердловини № 35, водопроводу, каналізації та самопливного колектору, що є власністю ПрАТ “Санаторій “Рай-Оленівка” та розташовані за адресою: Харківська обл., Харківський р., с-ще Рай-Оленівка, вул. Рай-Оленівська, буд. 1-А.
 7. Про внесення змін в рішення позачергових Загальних зборів акціонерів від 23-24 листопада 2009 року №36-18/4.2 “Про відчуження майна ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” щодо продажу комплексу нежитлових будівель санаторію “Жовтень”, що розташовані за адресою: Черкаська обл., Канівський р-н, с.Прохорівка, вул. Максимовича, буд. 14, яким дозволено прямий продаж первинній профспілковій організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка Профспілки працівників освіти та науки України.
 8. Про внесення змін в рішення чергових Загальних зборів акціонерів від 28 квітня 2010 року № 36-19/7.1 “Про відчуження майна ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” щодо продажу будівель дитячого оздоровчого табору “Приозерний” ДП “СКРЦ “Слов'янський курорт”, що розташований за адресою: Донецька обл., м.Слов'янськ, вул. Пушкінська, 33.
 9. Про внесення змін в рішення позачергових Загальних зборів від 21 лютого 2011 року № 36-20/9.6 “Про відчуження майна ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” щодо продажу спального корпусу № 3, літ. Ж, розташованого за адресою: Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, вул. Лепких Братів, 69.
 10. Про внесення змін в рішення позачергових Загальних зборів від 21 лютого 2011 року № 36-20/9.7 “Про відчуження майна ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” щодо продажу лікувально-діагностичного корпусу № 5, літ. М, розташованого за адресою: Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, вул. Лепких Братів, 69.
 11. Про відчуження майна  септика-дезкамери, літ. У, що розташований за адресою: АРК, м. Євпаторія, вул. Кірова, буд. 62-70.
 12. Про відчуження нежитлової будівлі котельні № 1, літ. Е,  що розташована за адресою: АРК, м. Саки, вул. Курортна, буд. 10.
 13. Про внесення змін в рішення позачергових Загальних зборів від 21 лютого 2011 року № Зб-20/9.1 “Про відчуження майна ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” щодо продажу майнового комплексу ДП “Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського”, розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Маяковського, 243, яким дозволено прямий продаж ВПС “Футбол України”.
 14. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Верховина” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 15. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Гопри” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 16. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій ім. Горького” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 17. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Дніпровський” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 18. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій для дітей з батьками “Дубки” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 19. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій “Жовтень” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 20. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій по реабілітації хворих з захворюваннями органів зору “Зелений мис” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 21. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій “Карпати” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 22. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій “Лермонтовський” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 23. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Любінь Великий” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 24. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Немирів” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 25. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Новомосковський” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 26. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Очаківське об'єднання санаторно-курортних закладів” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 27. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 28. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Прибой” для дітей з батьками” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 29. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Славутич” ім. Б.В. Пашковського” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 30. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторно-курортний реабілітаційний центр “Слов'янский курорт” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 31. Про внесення змін до статутного капіталу ДП  “Санаторій для батьків з дітьми “Тетерів” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 32. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Ударник” для дітей з батьками” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 33. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Україна” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 34. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Центральна курортна поліклініка” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 35. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Черче” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”.
 36. Про внесення змін до статутного капіталу ДП “Санаторій “Ясна поляна” ЗАТ “Укрпрофоздоровниця”. 

 

 

Початок реєстрації акціонерів для участі у позачергових Загальних зборах  акціонерів 15 серпня 2013 року о 10 годині 00 хвилин, закінчення о 10 годині 50 хвилин за місцезнаходженням Федерації профспілок України за адресою: м. Київ, майдан Незалежності, 2, кімната 445.

Датою складення переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових Загальних зборах акціонерів Товариства є 09 серпня 2013 року.

Для участі в зборах акціонерам необхідно мати документ, який посвідчує особу, а їх представникам – паспорт та довіреність, оформлену відповідно до норм чинного законодавства України.

Акціонери можуть надавати пропозиції акціонерів щодо порядку денного позачергових  Загальних зборів акціонерів Правлінню Товариства до 26 липня 2013 року у письмовому вигляді на адресу: а/с  34, м. Київ, 01019.

Акціонери можуть ознайомитися з документами, стосовно питань порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства за місцезнаходженням Товариства (Україна, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, каб. 501) з 08:30 год. до 16:00 год. у робочі дні, і в день проведення позачергових  Загальних зборів – також у місці їх проведення. Особа, відповідальна за проведення ознайомлення акціонерів з матеріалами Загальних зборів: Голова Правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” Субота М.В.

 

Довідки за телефоном: (044) 289-01-11.

 

Голова Правління 

ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”                                                          М.В. Субота