ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

100 РОКІВ БОРИСУ ПАШКОВСЬКОМУ

 

Шановні колеги !


    Цими днями виповнюється 100 років від дня народження Пашковського Бориса Володимировича і з цієї нагоди хочеться вшанувати пам’ять про нього словами визнання і вдячності.
    Більше 50 років життя Борис Володимирович присвятив курортній справі.
    Почав свою трудову діяльність на курорті Миргород, працюючи спочатку лікарем, а потім завідувачем відділення.
    В 1952-1953 роках за його пропозицією на курорті була впроваджена нова методика санаторно-курортного лікування, яку розробив Львівський медичний інститут.
    В 1953-1954 роках Б.В. Пашковський працював на посаді головного лікаря санаторію «Україна» в Латвії.
    В 1954 році Б.В. Пашковського було призначено головним лікарем санаторію «Кирилівка» на узбережжі Азовського моря в Запорізькій області.
    За час його керівництва (до 1964 року) в санаторії буди проведені капітальний ремонт усіх корпусів та реконструкція на 2-3 місні кімнати спальних корпусів, побудовано 3,7 кілометрів водогону, пробурено 3 свердловини, оновлена лікувально-діагностична база. Було збудовано басейни для регенерації грязі, вдосконалено процес підігріву грязі та  механізовано її доставку. На фундаменті зруйнованої під час війни будівлі було зведено їдальню. Поблизу моря було закладено парк з благоустроєними алеями.
    В зв’язку з недостатньою кількістю оздоровниць для лікування серцево-судинних захворювань, ВЦРПС і «Укрпрофрадою» було прийнято рішення про реорганізацію деяких будинків відпочинку в кардіологічні санаторії.
    20 січня 1977 року Б.В. Пашковського було призначено керівником будинку відпочинку «Верхньодніпровський», що в Дніпропетровській області, із завданням підготувати його для перепрофілювання в кардіологічний санаторій.
    Кардіологічний санаторій «Славутич», який було створено на базі будинку відпочинку, відкрито у травні 1978 року. Більше 25 років беззмінним керівником його був Б.В. Пашковський.
    Сьогодні санаторій «Славутич» - багатопрофільна, впорядкована оздоровниця носить ім’я Пашковського Бориса Володимировича, який вніс великий особистий внесок в розвиток санаторно-курортної справи, курортної медицини, її доступності і ефективності.
    Світла пам’ять про Бориса Володимировича Пашковського зберігатиметься в наших серцях .


    Голова Правління
    ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»                                                       М.В. Субота