ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

В І Т А Н Н Я !

28.04.2020

Вітаємо!

          Щирі вітання з нагоди 60-річчя
            генерального директора ПрАТ «Миргород курорт»

       ГАВЛОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ДАНИЛОВИЧА !

 

Дякуємо за довгі роки невтомної праці і вагомий внесок у розвиток санаторно-курортної галузі. Бажаємо міцного здоров’я  та плідної праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я! Хай Ваш високий професіоналізм та відданість найгуманнішій у світі професії дарують заслужену шану й  авторитет! Нових ідей та перемог, надійних партнерів та вірних друзів, процвітання і добробуту!

Гавловський Олександр Данилович свою трудову діяльність розпочав у 1985 році лікарем санаторію «Хорол» курорту «Миргород». У 1998 році був призначений головним лікарем санаторію «Хорол».

Під керівництвом Гавловського О.Д. санаторій досяг високих результатів. Були впроваджені нові методики санаторно-курортного лікування, зміцнена та модернізована медична база, санаторій отримав вищу категорію акредитації і в 2003 році став Лауреатом Всеукраїнського рейтингу «Кращі підприємства України».

З червня 2006 року Гавловський О.Д. призначений генеральним директором ПрАТ «Миргородкурорт» та за сумісництвом – головним лікарем філії ПрАТ «Миргородкурорт» – «Санаторно-курортний комплекс «Миргород», на цих посадах працює і по сьогоднішній день.

З самого початку своєї роботи на посаді генерального директора, Гавловський О.Д. поставив перед собою і колективом санаторно-курортного комплексу стратегічну мету – активно розвивати лікувально-діагностичну базу та підвищувати ефективність оздоровлення і комфортність відпочинку до рівня кращих європейських курортів. Як результат – оздоровниця за три роки стала лідером санаторно-курортної галузі України, а через сім, у 2013 році, на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації Водолікування та Кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції отримала вищу нагороду міжнародної спільноти фахівців курортної справи – ​​звання «Кращий курорт світу».

Гавловський Олександр Данилович – кандидат медичних наук, лікар вищої категорії з організації і управління охороною здоров'я, має більше 70 друкованих науково-практичних робіт, активно сприяє розробці і впровадженню нових методик і напрямків роботи оздоровниці.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм удостоєний звання «Заслужений лікар України» (2007 рік), нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2012 рік) та ІІ ступеня (2017 рік), нагороджувався Грамотами Верховної Ради України. Нагороджений нагрудним знаком «Відзнака ПрАТ «Миргородкурорт», нагрудними знаками ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» - «Відзнака» III, II та I ступенів. Неодноразово нагороджувався Грамотами Полтавської обласної ради, Миргородської міської ради та Миргородської РДА. В 2014 році Гавловський О.Д. став лауреатом обласної премії ім. М.В.Скліфосовського. Має численні нагороди та відзнаки державних установ, громадських організацій та об’єднань.

 

З повагою,    
            
                   Голова Правління
                  ПрАТ « Укрпрофоздоровниця»                                   М.В.Субота