ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ ОДА ПЕРЕВІРИВ УМОВИ ОБСЕРВАЦІЇ У САНАТОРІЇ "РОЩА"

24.04.2020 

 

Прибулі з-за кордону в Харківську областьпроходять 14-деннуобсерваціюв санаторії "Роща" в номерах категорії "люкс" із триразовим харчуванням

23 квітня голова Харківської облдержадміністрації відвідав профспілковий санаторій "Роща" у якому зараз на обсервації знаходяться 19 громадян України.

"Санаторій відповідає усім умовам для обсервації, які біли визначені та затверджені МОЗом і головним санлікарем України. Дійсно, це обмеження: 14 днів необхідно знаходитись в одному місці, але навіть при цих обмеженнях люди, які тут знаходяться, задоволені. Вони повідомляють, що умови дуже добрі. Підтвердження цьому – те, що в нас є навіть звернення з-за кордону. Люди, які там перебувають (навіть не жителі нашої області) запитують, чи можна потрапити на обсервацію саме сюди. Я поставив лікарям питання, чи є якісь скарги, – скарг немає. Зокрема, й до ХОДА скарги не надходять", – відзначив Олексій Кучер.

Він повідомив, що зараз в області на обсервації знаходяться 23 особи, 19 з них – у санаторії "Роща".

"Усі пацієнти отримують 3-разове харчування, причому мають можливість вибору. Індивідуально підходимо до кожного пацієнта. Є пацієнт з цукровим діабетом. Коригуємо дієту відповідно до основних захворювань", – сказала начмед санаторію Ольга Грязева.

Три рази на день людям, котрі знаходяться на обсервації, вимірюють температуру. Двічі на день персонал дезінфікує палати. Також проводять регулярну дезінфекцію інших приміщень санаторію: коридорів, холу, ліфтів тощо.

Співробітники санаторію, які доглядають за людьми на обсервації, також не покидають територію закладу. "Для них виділили окремий 2-поверховий корпус, де вони знаходяться. Пройшовши повну дезінфекцію і оброблення, вони знімають з себе одноразові костюми, виходять визначеною стежкою та йдуть до себе в корпус", – пояснила начмед. Вона також відзначила, що зараз усі пацієнти здорові, за весь час обсервації ні в кого не було виявлено підвищеної температури чи інших ознак захворювань.

 За матеріалами ХОДА