ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ОБСЕРВАНТИ З "ЖОВТНЯ": ЗДОРОВІ, ПОВЕРТАЄМОСЬ ДОДОМУ!

 23.04.2020

 

Українська родина, що завершила обсервацію в санаторії "Жовтень", поділилася враженнями та емоціями про двотижневу ізоляцію.

 

 

Минулого тижня першу групу українців, які успішно пройшли обсервацію в одеському санаторії "Куяльник", відпустили додому. Цього ж тижня до рідної домівки повертається сім’я із санаторію "Жовтень", що в Конча-Заспі під Києвом.

 

Родина Василя Глоби опинилася на вимушеному карантині на початку квітня після повернення в Україну зі Сполучених Штатів. Тепер, після негативного результату на коронавірус, сім’я покидає ізоляційні умови санаторію. Як воно було на обсервації? Голова сімейства пан Василь поділився у розмові з членом правління "Укрпрофоздоровниці" Віолеттою Янишевською.

 

Оскільки поряд із дорослими на ізоляції опинилися і двоє малих дітей, не порушити карантин було складніше. Вже вільний від обсервації 60-річний бізнесмен Василь Глоба згадує, як діти постійно запитували, коли поїдуть додому та просилися побігати на вулиці.

 

"Не скажу, що було легко знаходитися з маленькими дітьми в закритому приміщенні, але ми багато часу провели разом, читали казки, знаходили в Інтернеті цікаві розваги для дітей, малювали", – додає колишній мешканець "Жовтня".

 

Попри все родина Глоби свідомо прийняла рішення піти на двотижневу обсервацію, навіть заплатила за неї гроші відповідно до підписаного договору. А це – 213 гривень із людини на добу без урахуванння вартості харчування.

 

"Ми свідомо прийняли необхідність пройти обсервацію, хоча в сучасному світі є багато можливостей відслідковувати стан свого здоров’я і в домашніх умовах. Але якщо умови проживання не дозволяють в повному обсязі забезпечити самоізоляцію – потрібна обсервація, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних. Слава Богу, ми здорові і можемо повертатися додому", – зауважує бізнесмен.

 

Заплативши близько 36 тисяч гривень за весь період обсервації, сім’я Глоби цілком задоволена умовами перебування у санаторії. Раніше пан Василь розповідав, що їх розмістили у трьох окремих номерах, бо загалом розселяли по одній чи дві людини. Видали термометри для самостійного вимірювання температури. Лікар постійно зв’язувався по телефону і запитував про самопочуття, за потреби міг прийти. Також родину забезпечили дезинфікуючими засобами для обробки термометрів, серветками та іншими необхідним речами для перебування в ізоляції. Загальний коридор щодня прибирали та кварцували.

 

"Дякуємо за нормальне, чуйне відношення персоналу, смачну та різноманітну їжу, яка подавалася нам в індивідуальних ланч-боксах до дверей номера. Будемо рекомендувати санаторій "Жовтень" для своїх рідних та знайомих", – додає голова сімейства.

 

Родина Глоби стала першою, хто покинув санаторій "Жовтень" після успішної обсервації.

У клінічному санаторії "Жовтень" наразі на обсервації перебуває 26 осіб, які незабаром також закінчать проходження обсервації.

 

За словами директора санаторію "Жовтень" Сергія Мельника, санаторій може прийняти на обсервацію до 400 людей. Зараз він готується прийняти на обсервацію українців, які незабаром прилетять в Україну спецрейсом з Маямі, США.