ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ХРОНІКИ ОБСЕРВАЦІЇ САНАТОРІЮ ІМ. ПИРОГОВА

17.04.2020

 

Завершилась обсервація перших українських громадян, які перебували на двотижневій ізоляції у Клінічному санаторії імені Пирогова (санаторій "Куяльник"). За весь період перебування на карантині у них не виявили жодних ознак коронавірусу, і тепер вони можуть повернутися додому, до рідних.

 

 

Усього за два тижні на обсервацію в санаторій, що відомий своїми лікувальними ропою та грязями Куяльницького лиману, приїхало 112 осіб. І вже сьогодні першу групу людей відпускають додому.

 

Якими ж були враження перших обсервованих українців?

 

У 40-річного Юрія Казимира загальні враження про перебування у санаторії напрочуд позитивні, для нього проживання в "Куяльнику" стало майже курортним відпочинком.

 

"Харчування різноманітне, гаряче, що важливо – смачне і ситне. Єдине зауваження те, що все з’їсти неможливо і їжа залишається. Увесь персонал одягнений у захисні комбінезони, маски та рукавички. Номери забезпечені інвентарем для прибирання, дезінфекторами, персонал у номери не заходять, прибирають гості самостійно", – розказує мешканець санаторію.

 

Окрім того пан Юрій поділився своїм денним розпорядком, який допомагав йому не впасти у відчай під час вимушеної ізоляції.

  

"Двічі на день робив фіззарядку, знайшов загальні теми з сусідами по кімнаті, багато спілкувався про життя. До того ж читав книжки, медитував, дивився телебачення, багато спав, бо в повсякденному житті не вистачає часу на релакс та сон. Відчуваю, що навіть самопочуття покращилось. Я раджу всім шукати в кожній ситуації плюси, розслаблятися та отримувати задоволення. Моє кредо: "Стакан наполовину наповнений", – додав Юрій Казимир.

 

 

Трохи старший за пана Юрія Анатолій Никитин, який повернувся з Молдови, особливо вдячний персоналу, який працює в умовах обсервації.

 

"Хочу подякувати персоналу, жіночкам, які нас обслуговували, за їх ввічливість. Вони завжди намагалися з нами жартувати, піднімати наш настрій. Харчування – дуже смачне, можливо, навіть, забагато, шкода, що іноді залишається. Умови проживання також дуже пристойні. Нам дозволили виходити на балкон, дихати свіжим повітрям. Мене попередили, що треба буде пройти обсервацію і взагалі, вважаю, що вона потрібна. Маю четверо дітей і не хочу їх наражати на небезпеку, тому свідомо прийняв необхідність пройти двотижневу ізоляцію", – розказав пан Анатолій.

 

Оскільки Анатолій Никитин потребував допомоги із транспортуванням від санаторію, то в "Куяльнику" подбали і про це. 

 

Анатолія з людьми, відповідальними за транспортування осіб, які потрапляють на обсервацію, в тій області, де він мешкає, і раді, що за ним прибуде трансфер.

 

Олена Мирона, що також повернулась в Україну з Молдови, перебувала на обсервації зі своїм чоловіком.

 

"Вважаємо, що ми потрапили в дуже гарні умови і нам пощастило. Номери гарні, все необхідне є. Виходили на балкон, дивилися навколо, дихали повітрям. Шкода, звичайно, що не могли виходити за межі номеру, але правила є правила. Ввічливий персонал, окрема подяка за їх чуйність. Харчування дуже смачне та ситне. Потрібно більше рухатися, тому разом із чоловіком робили зарядку декілька разів на день, щоб не набрати вагу. Два дні тому нам взяли контрольний ПЛР-тест, вже маємо висновок –  він негативний. Експрес-тести роблять безкоштовно за рахунок держадміністрації", – розповіла пані Олена.

 

Подружжя перконане, що обсервація була потрібна, і не шкодує, що її провело. Тепер вони спокійно можуть повернутися додому – до дітей та онуків.

 

"Хочу всім сказати, якщо ви зараз маєте повертатися в Україну, то треба не боятися, а йти на обсервацію. Головне – це безпека наших рідних!" – додала пані Олена.

 

Зазначимо, що санаторій "Куяльник" став першим із санаторіїв "Укрпрофоздоровниці", що прийняв українців з-за кордону на обов’язкову обсервацію. Загалом він може обсервувати більше 1000 осіб одночасно.