ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ У ЗАКЛАДІ ОБСЕРВАЦІЇ

 17.04.2020 

Памятка

Ми б хотіли, щоб Ви приїхали в обсерватор на відпочинок і оздоровлення, проте реальна ситуація з поширенням коронавірусної хвороби диктує нам зовсім інші умови перебування. Обсервація – це не відпочинок, обсервація допоможе нам з Вами захистити близьких і рідних Вам людей від можливого зараження коронавірусною інфекцією, а в разі виявлення перших симптомів – негайно надати Вам медичну своєчасну допомогу.

Ми хочемо, щоб Ви знали, що ми зробимо все від нас залежне, щоб Ваше перебування в нашому закладі обсервації було максимально комфортним та безпечним.

 

Щоб уникнути незручних ситуацій просимо ознайомитися Вас з правилами перебування в нашому закладі обсервації.

   Проживання:

ü    Стандартне розміщення в закладі обсервації – це двомісне розміщення. Ви можете доплатити і зробити апгрейд та посилитися в одномісному номері або в номері люкс. Обсерватор може розміщувати в номер до 4 людей, якщо це сім’я, а також у разі, якщо це люди однієї статі.

ü     Ви можете виходити на балкон, поверх, відвідувати Ваших сусідів з однієї з Вами групи заселення.

ü    Інтернет, телебачення, холодильник, додаткові послуги  не входять у вартість Вашого проживання і адміністрація обсерватора може брати за це додаткову плату.

 

   Харчування:

ü    Триразове харчування в день в індивідуальних ланчбоксах доставляється до дверей номеру. Після прийому їжі використані ланчбокси покладіть у пластиковий пакет для сміття, що знаходяться у Вас в номері, і виставте за двері номеру для подальшої утилізації та дезінфекції.

ü    Ви можете отримувати передачі продуктів харчування та особистих речей від родичів або знайомих. Продути харчування мають бути в фабричній упаковці, можна передавати соки, воду, фрукти. Всі передачі перевіряються на КП та доставляються Вам в номер після дезінфекції.

ü    Передачі передають в номер по графіку, тобто не в будь-який час, а двічі на день.

 

Прибирання:

ü    Прибирання номеру здійснюється Вами самостійно (в кожному номері є  інвентар для прибирання, дезінфектор), не рідше, ніж раз на добу.

ü    Змінюйте постільну білизну, рушники самостійно. Працівник обсерватору приносить постільну білизну та рушники до дверей номеру в спеціально продезінфікованих упаковках.Після заміни білизни складайте  використану білизну в цю ж упаковку і виставляйте за двері номера в коридор. На Ваше прохання, за додаткову плату, може бути проведена позапланова заміна білизни.

ü    Обов'язково мийте руки з милом після прибирання, прийому їжі, туалету. Тривалість обробки – близько 20 с.

ü    При потребі використовуйте антисептик. Тривалість обробки – близько 20 с.

ü    Регулярно провітрюйте номер.

 

   Медична допомога:

ü    Проінформуйте лікаря обсерватору у випадку прийому ліків на постійної основі для забезпечення планової медичної терапії. Невідкладну медичну допомогу та інші медичні консультації здійснюються виключно бригадою невідкладної швидкої медичної допомоги.

ü    Вимірюйте температуру тіла двічі на день – уранці та ввечері. При підвищенні температури тіла Вам буде надана негайна медична допомога, включаючи проведення експрес-тестів на наявність коронавірусної інфекції та госпіталізацію (у разі потреби).

ü    Якщо у Вас або у Вашого сусіда виникнуть симптоми ГРВІ (підвищення температури тіла, сильний кашель, нежить, задуха, біль у горлі, діарея, втрата нюху, слабкість), негайно проінформуйте відповідального лікаря санаторію.

ü    У разі, якщо в когось з Вашої групи виявлять коронавірус, термін обсервації всієї групи буде автоматично подовжений на 14 днів з дати установлення діагнозу.

 

   Безпека та порядок:

ü    Цілодобовий нагляд за дотримуванням правил обсервації контролюватиме Національна Гвардія України та Національна Поліція України. Ведеться відеоспостереження. В разі виявлення порушень режиму обсервації буде в органи МОЗ України і правоохоронні органи для складення протоколу на адміністративні правопорушення. Також буде здійснена примусова евакуація в інші обєкти обсервації, в звязку з цим кошти оплачені за весь період запланованої обсервації (проживання, харчування) не повертаються.

ü    Дбайливо ставитеся до майна обсерватора, не порушуйте правил пожежної безпеки.

ü    Заборонено виходити на вулицю, за межі поверху будівлі у разі, якщо група, з якою Ви прибули, розміщена на одному поверсі. Вихід дозволений у окремих випадках в окремих випадках (ізолятор, госпіталізація), які визначаються працівником закладу обсервації, який відповідає за дане рішення.

ü     Заборонено приймати гостей ззовні. В деяких обсерваторах, їх можна лише побачити з балкону.

ü    Заборонено приймати алкогольні напої.

ü    Заборонено палити в номері.

ü    Заборонено передавати в обсерватор  готову або домашню їжу, алкогольні напої, електронагрівачі, кипятильники та інші заборонені предмети. 

Адміністрація закладу обсервації залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, куріння в номері  і непокору законним вимогам адміністрації.

Сподіваємося, що Ваше перебування в нашому закладі обсервації буде максимально комфортним!