ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

        Відбулася Генеральна асамблея Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини

         22 – 24 березня 2018 р. у Києві відбулася Генеральна Асамблея Секції та Ради з фізичної реабілітаційної медицини Європейської спілки медичних фахівців (PRM Section & Board of UEMS) та Європейського товариства фізичної і реабілітаційної медицини (ESPRM). Це визначна подія для медицини та реабілітаційної галузі нашої країни, що відбулась вперше в історії України.

         В роботі Генеральної Асамблеї взяли участь 68 делегатів з 28 країн Євросоюзу, Боснії та Герцеговини, Ізраїля, Сербії, Туреччини, Швейцарії, Росії. Україна була представлена Українським товариством фізичної та реабілітаційної медицини (УТФРМ), яке є членом ESPRM з 2015 р. В роботі Генеральної асамблеї взяли участь офіційні делегати:

o        Олександр Владимиров – Голова правління УТФРМ, доктор мед. наук, професор, завідувач кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика – делегат PRM Section & Board of UEMS;

 o        Віталій Губенко – докт. мед. наук, професор кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика – делегат Сlinical Affairs Commettee;

 o        Володимир Голик – віце-президент правління УТФРМ з питань міжнародної співпраці, канд. мед. наук – делегат Professional Practice Commettee;

 o        Тетяна Семикопна – віце-президент правління УТФРМ – делегат Balneology Commettee

         На засіданнях Генеральної Асамблеї були розглянуті питання розвитку спеціальності лікар фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ), безперервної освіти та сертифікації лікарів  ФРМ у країнах Європи, впровадження міжнародної класифікації функціонування та системи якості реабілітаційної допомоги, акредитації реабілітаційних програм. Відбулася презентація нової (3-ої) редакції Білої книги фізичної та реабілітаційної медицини в Європі (White Book of Physical and Rehabilitation Medicine in Europe).

        PRM Section & Board of UEMS в особі Президента виконавчого комітету Prof. Nicolas Christodoulou (Кіпр); Генерального секретаря виконавчого комітету Prof. Mauro Zampolini (Італія); Президента  Комітету з освіти Prof. Maria Gabriella Ceravolo (Італія); ESPRM в особі Президента Prof. Alain Delarque (Франція) та УТФРМ в особі Голови Правління проф. Олександра Владимирова та Віце-президента з питань міжнародної співпраці проф. Володимира Голика підписали Декларацію про співпрацю в галузі освіти, якості допомоги та сфери компетенцій з фізичної та реабілітаційної медицини. Декларація засвідчує наміри європейських професійних організацій з реабілітаційної медицини підтримувати УТФРМ і сприяти розвитку лікарської спеціальності – лікар фізичної та реабілітаційної медицини – на європейському та національному рівні.

       Захід відбувся в санаторії «Жовтень» за активної підтримки кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини НМАПО та громадської організації «Українське товариство фізичної реабілітаційної медицини».

       Участь у робочих засіданнях Генеральної Асамблеї і результати її роботи загалом ще раз підкреслюють нагальну необхідність побудови в Україні системи медичної реабілітації за європейськими стандартами, об'єднання з цією метою всіх наукових, кадрових, освітніх, матеріальних і організаційних ресурсів, що існують на сьогодні в охороні здоров´я нашої країни.

 

 

  Учасники конференції

Під час конференції

 

  Підписання меморандуму про співпрацю

 

          Глибоко шановні члени громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», колеги- медики, працівники соціальної сфери, усі кому не байдуже здоров’я нашого народу!

          Впродовж попередньої неділі в Україні відбулася Генеральна асамблея Європейського товариства фізичної і реабілітаційної медицини. В її роботі прийняли участь 64 делегати із 34 країн Європи – провідні фахівці світу  у сфері реабілітаційної медицини!  Це була найбільш представницька Генеральна асамблея із попередніх чотирнадцяти! Такого заходу медична спільнота  держави не проводила ще жодного разу за часів нашої незалежності! У роботі Генеральної асамблеї прийняли участь делегати від України, члени нашої професійної громадської організації: професори Олександр Владимиров, Віталій Губенко,  кандидати медичних наук Володимир Голик, Тетяна Семикопна.

          На нашому сайті Ви бачите велику програму Генасамблеї – вона була повністю виконана!

          В урочистій залі музею «Духовні скарби України» був підписаний «Меморандум про співпрацю» між Європейським товариством фізичної і реабілітаційної медицини( ESPRM),  Секцією та  Радою з фізичної реабілітаційної медицини Європейської спілки медичних фахівців (PRM Section and Board of UEMS)  та ГО «УТФРМ».

         Впродовж перебування на Україні, делегатам  Генеральної асамблеї була надане можливість ознайомитись, оглянути  визначні пам’ятники столиці України, музеї, духовні скарбниці.

          Більшість з делегатів ніколи не були на Україні і усі були вражені величчю та красою столиці України, добротою та щирістю наших людей!

         Проведення Генеральної асамблеї провідних фахівців з реабілітації світу в Україні, без сумніву,  надасть гарний позитивний поштовх  у розбудові фізичної і реабілітаційної медицини у нашій державі на засадах світових стандартів!

           І сьогодні, нас членів громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» ,  переповнюють почуття гордості та задоволення за проведення нами на Україні такої визначної події на високому міжнародному рівні! 

          Висловлюю щиру подяку за роботу на Генеральній асамблеї колегам : Володимиру Голіку, Наталії Владимировій,  Ольгі Юшковській,  Віталію Губенко,  Тетяні Семикопній, Оксані Гдирі, Алі Ткаліній; команді волонтерів,  яку очолювала Олена Фіщенко, усьому трудовому колективу клінічного санаторію «Жовтень»!

          Особлива подяка за допомогу Правлінню ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»( Голова Правління - Микола Субота), НМАПО імені П.Л.Шупика( Ректор – академік Юрій Вороненко), добродіям та меценатам  Віктору Давиденко, Лесі Макошко, отцю Іоанну, професорам Ірині  Шмаковій, Івану Лемко та багатьом іншим нашим друзям!

          З глибокою повагою до Вас усіх

             Голова Правління ГО  У Т Ф Р М, професор  

                                            Олександр Владимиров