ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ТА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

27 жовтня 2017 року в  ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова” (м. Одеса, курорт Куяльник) відбулися засідання Правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” та розширене засідання Наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” за участю членів Правління Товариства, на яких були розглянуті питання фінансово-господарської діяльності Товариства, серед яких:

 1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” за 9 місяців 2017 року.

            За 9 місяців 2017 року підприємствами та акціонерними товариства в системі Укрпрофоздоровниці оздоровлено 120 тис. працівників та членів їх сімей, 8 тис. дітей і 10 тис. дітей з батьками, 7 тис. чорнобильців. У відділеннях реабілітації отримали допомогу 20 тис. хворих, 629 інвалідів – спинальників і 423 воїнів поранених під час проведення АТО.

            Сукупний дохід товариства за 9 місяців 2017 року становить 875 млн. грн., де чистий прибуток склад 33 млн. грн., податків і зборів сплачено державі на суму 183 млн. грн.

            Забезпечили прибуткову діяльність: ПрАТ “Миргородкурорт”, санаторії: “Хмільник”, “Карпати”, “Шаян”, “Скадовськ”, ім. Горького, ім. Пирогова, “Курорт Березівські мінеральні води”, “Роща”, Авангард”, “Жовтень”, “Черче”, Славутич” ім. Б.В. Пашковського, “Україна”.

            На засіданнях Наглядової ради та Правління Товариства також були розглянуті питання про ліквідацію заборгованості з заробітної плати в окремих оздоровницях, підвищення рівня оплати праці, залучення інвестицій  для розвитку оздоровчого комплексу профспілок та були прийняті відповідні рішення. Правлінню Товариства доручено  посилити контроль за виконанням планових показників прибутку та доходу ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, згідно затвердженого фінансового плану.

 

 2. Про хід виконання рішення Наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” від   06.06.2014 № Р10-10 “Про відкриття відділення реабілітації інвалідів – спинальників ” (ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова”).

Згідно з рішенням Наглядової № Р10-10 від 06.06.2014  «Про відкриття відділення реабілітації інвалідів-спинальників» та згідно з рішенням Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» № П2-17р від 30.03.2015  на базі клінічного санаторію ім. Пирогова ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» з 01.04.2015 відкрите спеціалізоване відділення реабілітації на 150 ліжок для хворих, що перенесли захворювання та травми хребта і спинного мозку .

На даний час  проведені роботи: капітальний ремонт з переобладнанням другого та третього поверхів корпусу №2, переобладнані телевізійні холи 2-го та 3-го поверхів на зали для харчування; відремонтовано вантажний  ліфт; проведено значні роботи по переобладнанню водо-грязелікарні; в поліклініці - обладнано зали ЛФК; басейн обладнано підйомниками, проведено капітальні ремонти в фізіотерапевтичних кабінетах; закуплено та отримано як гуманітарну допомогу різноманітні транспортні засоби: візки, різноманітні ходунки, спеціальні стільці туалетів, стільці для миття тіла пацієнтів.

Проліковано хворих:за 2015 рік - 522 хворих, в 2016р. – 973, і за 9 міс.2017р.– 629.

            Наглядова рада Товариства схвалила практику роботи ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова” по організації роботи відділення реабілітації інвалідів-спинальників. Підприємство визнано пріоритетним закладом з надання реабілітаційної допомоги спинальним хворим. За інтенсивну працю по організації відділення реабілітації спинальних хворих прийнято рішення преміювати працівників санаторію.

3. Про    відкриття  реабілітаційного  відділення  для  дітей  з ревматичними захворюваннями у супроводі одного із батьків, або особи що їх замінює, за профілем м’язково-скелетна реабілітація, ревматологічні захворювання  (ДП “Клінічний санаторій  ім. Пирогова”).

Директор ДП «Клінічний санаторій  ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» Погосян А. Р. звернувся з проханням надати дозвіл на відкриття реабілітаційного відділення для дітей у супроводі одного із батьків або особи, яка їх замінює за профілем м’язові – скелетна реабілітація: ревматологічні захворювання та надати безповоротну фінансову допомогу на придбання сучасного рентгенологічного апарату.

В зв’язку з тим, що лікуванням дітей з ревматологічними хворобами займались санаторії Криму, за останні три роки діти з такими захворюваннями як ювенільний ревматоїдний артрит, ревматизм, склеродермія, порушення постави та інш. залишились без важливої для них санаторно-курортної реабілітації 

В ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова створені оптимальні умови для ефективного лікування: санаторій має підготовлений медичний персонал, відповідну лікувальну базу для надання реабілітаційного лікування хворим на ревматичні захворювання (бальнео-грязелікування, фізіотерапія, ЛФК, масаж та інш.), досвід з санаторно-курортного лікування дітей та дорослих з ревматологічними захворюваннями.

            Наглядова рада Товариства, у зв’язку з обмеженою можливістю по наданню реабілітаційних послуг дітям з ревматологічними захворюваннями санаторно-курортними закладами ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” материкової частини України,  надала  дозвіл на відкриття реабілітаційного відділення для дітей у супроводі одного із батьків або особи, яка їх замінює за профілем м’язові – скелетна реабілітація: ревматологічні захворювання та виділення фінансової допомоги ДП «Клінічний санаторій  ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця”.

 4. Про надання благодійної допомоги з медичної реабілітації учаснику АТО.

Сьогодні тисячі наших співвітчизників зі зброєю в руках захищають цілісність нашої держави у зоні антитерористичної операції. Після стаціонарного лікування більшість з них потребують фізичної та психологічної реабілітації в умовах спеціалізованих відділень реабілітації.

Слід відмітити, що в санаторно-курортних закладах ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» створена найбільш потужна в Україні системи медичної реабілітації. Всього відкрито 120 відділень відновлювального лікування на 5200 ліжок в різних регіонах країни.

Починаючи з 2014 року в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів Товариства було оздоровлено 2538 учасників антитерористичної операції на сході країни (загальна кількість учасників АТО, постраждалих на майдані, переселенців зі сходу, яким ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” надано  допомогу – 12 355 чол.).

Наглядовою радою Товариства на засіданні було прийнято рішення про надання благодійної допомоги у вигляді безоплатного надання путівки на санаторний етап реабілітації в ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова»  учаснику бойових дій Мельнику Артуру Вікторовичу, 1987 року народження.

 5. Про нагородження колективу ДП “Клінічний санаторій ім. Пирогова”.

     Правлінням Товариства прийнято рішення про нагородження Грамотою ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” колектив Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій ім. Пирогова”, за самовіддану плідну працю в санатьорно-курортній системі ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, професійну майстерність, високий рівень обслуговування хворих і відпочиваючих, активну роботу по розвитку та ефективномувикористанню матеріальної бази оздоровниці.