ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

VII НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС РЕВМАТОЛОГІВ

Фахівці управління організації медичного забезпечення Апарату Правління, спеціалісти дочірніх підприємств системи ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» долучилися до участі в VII Національному конгресі ревматологів України 18-20 жовтня 2017 року.

         Керівники та інші медичні спеціалісти системи профспілкових оздоровниць взяли активну участь в роботі секційного засідання «Реабілітація та засоби для механореабілітації».

         Значну увагу та зацікавленість присутніх викликала доповідь заступника голови Правління – начальника управління організації медичного забезпечення Семикопної Тетяни Вікторівни, на тему «Про новий порядок надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за профілем м’язово-скелетна реабілітація: ревматологічні захворювання».

         Також, в рамках секційного засідання, свою доповідь на тему «Реорганізація реабілітаційної системи України – виклики сьогодення» презентував голова ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» Владимиров О.А.

У своїй доповіді, представник Правління звернула увагу присутніх не тільки на значні позитивні зміни в системі направлення застрахованих осіб на медичний етап реабілітації, але й доповіла про розробку та затвердження за участю фахівців ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» та ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» нового Закону України «Про реабілітацію». Даний Закон буде внесено Президентом до Верховної ради України, як пріоритетний.

По завершенню роботи, враховуючи низку дискусійних та невирішених питань в ревматології, появу новітніх методів діагностики та лікування, проаналізувавши представлені доповіді, роботу пленарних та секційних засідань, круглих столів, а також беручи до уваги актуальність спадкоємності та співпраці між різними ланками охорони здоров’я, таких як дитяча й доросла ревматологічна служби, сімейна й високоспеціалізована медицина, VII Національним Конгресом ревматологів України було винесено резолюцію.

Зокрема, враховуючи професійні доповіді та рекомендації фахівців ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», Резолюцією було  рекомендовано забезпечити в Україні у відповідності до досвіду інших європейських країн розвиток етапності та спадкоємності реабілітаційної медицини для пацієнтів з ревматичними захворюваннями, та створити систему реабілітації дітей з РХ. Сприяти впровадженню поетапної реабілітації дітей та підлітків з ревматичними хворобами на базі дитячих відділень довготривалої реабілітації в санаторно-курортних закладах України незалежно від відомчого підпорядкування і форми власності.