ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ЗAЯВА

foto 0015

 

       Останнім часом активізувались «державні рейдери», які вкотре своїми протиправними діями намагаються захопити власність профспілок у м. Одеса.

       Черговим об’єктом атаки на профспілкову власність став «Клінічний санаторій «Лермонтовський», який на законних підставах належить ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Федерації профспілок України.

       2 вересня група людей із 20 чол. здійснила спробу силовим шляхом захопити профспілковий санаторій, проникла на територію і протягом 3-х годин в агресивній, грубій формі перешкоджала процесу лікування, реабілітації і оздоровлення пацієнтів. Зупинити ці неправомірні дії, вдалося лише після втручання представників ЗМІ і територіальної Самооборони м. Одеси.

       Це вже не перша спроба захопити санаторій Міністерством юстиції України з метою використання профспілкового майна для оздоровлення власних державних чиновників та подальшої його приватизації, замість 5 тис. простих трудівників: лікарів, вчителів, шахтарів, представників інших трудових колективів, інвалідів, біженців та учасників АТО, які щорічно проходять лікування в профспілковому санаторії.

       Тільки з 2012 року в санаторії відкрили два відділення, розширили штат до 250 спеціалістів, оновили 30 відсотків медичного обладнання, що служить на користь людям. У цей же час Міністерство юстиції України створило свою паралельну структуру з однаковою назвою через яку намагається у неправовий спосіб відібрати профспілкову власність і 10 гектарів реліктового парку. І це при тому, що Господарський суд Одеської області 21 вересня ц.р. відхилив позов Мінюсту до «Клінічного санаторію «Лермонтовський» і Укрпрофоздоровниці про визнання за їх структурою права на профспілкову власність.

         Федерація профспілок України, правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» рішуче засуджує неправові дії Міністерства юстиції України, яке має не відбирати у власника його майно, а навпаки, захищати його від противоправних посягань відповідно до чинного законодавства.

           Адміністрація «Клінічного санаторію «Лермонтовський», вже звернулася щодо противоправних дій Міністерства юстиції України спрямованих на заволодіння майном його лікувального комплексу до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України.  

           ФПУ, її членські організації закликають Президента України як гаранта Конституції зупинити «державних рейдерів» і захистити конституційне право громадян України – шахтарів, вчителів, лікарів, та інших представників трудових колективів, інвалідів, біженців, учасників АТО на лікування та оздоровлення в «Клінічному санаторії «Лермонтовський».

 

Прес-центр Федерації профспілок України