ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 

Коли розпочнуть роботу заклади дитячого оздоровлення та відпочинку? 

 

Сьогодні у Мінсоцполітики відбулася селекторна нарада з питань дитячого оздоровлення і відкриття дитячих санаторіїв, таборів та баз відпочинку. 

За результатами наради :

•дитячі табори  розпочнуть роботу не раніше ніж 22 червня, але вони вже можуть починати процес проходження комісій на відповідність усім нормам у регіональних штабах, щоб бути готовими до початку сезону.

•Відкриття закладів залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні та контролюватиметься місцевою владою. Тому керівникам санаторіїв важливо вести комунікацію саме з ОДА

•Діти з закритого регіону не зможуть відвідувати заклади в інших регіонах.

•Заклади працюватимуть з дотриманням спеціальних рекомендацій МОЗ, які наразі знаходяться на етапі розробки.

•В найближчі дні у тестовому режимі відкриють 2 дитячі заклади в Херсонській області, де протягом тривалого часу нульовий рівень захворюваності. Завдяки роботі цих закладів буде відпрацьований безпечний алгоритм роботи закладів по всій Україні. 

Позиція МОЗ!!!

1.дитячий відпочинок має бути забезпечений відповідними можливостями медичних закладів у регіонах, безпосередньо дитячі оздоровчі заклади не зможуть надати медичну допомогу високого рівня.

2. МОЗ стримує відкриття дитячих таборів через загрозу одночасного спалаху різних інфекцій та складність швидкої діагностики коронавірусу 

 

 "Ми не зможемо зрозуміти одразу коронавірус це чи кишкова група і ми будемо змушені госпіталізовувати усіх, це буде непомірним навантаженням на заклад оздоровлення."- заявив на брифінгу головний санітарний лікар України  Віктор Ляшко.