ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 

МОЗ перенесли дату відкриття санаторіїв на 10 червня.

 

Вихід з карантину виявився не простим процесом, до того ж, саме поняття адаптивний карантин передбачає постійну зміну дат відкриття тих чи інших об’єктів відповідно до динаміки захворюваності та кількості вилікуваних.

За попередніми даними Кабміну заклади розміщення, до складу яких входили санаторії мали відкритися 1 червня, але оздоровчий сезон відклали ще на 10 днів.
Про це вчора, 2 червня заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
За його словами санаторії відкриються 10 червня, на черзі кінотеатри, а от дитячим таборам можливо прийдеться почекати відкриття. 

"Буде поступово впроваджуватися відкриття масових заходів. Перші культурні установи будуть працювати з 10 червня, зараз ми дивимося, що саме підпаде під це відкриття, але знову-таки, з певними епідемічними обмеженнями. Зокрема, при відкритті буде обмеження – небільш як 1 людина на 5 кв. метрів", – сказав Ляшко.

Щодо офіційних санітарних норм роботи оздоровчих закладів в МОЗ все ще мовчать.
Але не зважаючи на усі організаційні та економічні труднощі, з якими приходиться зіткнутися цього року лікувальні заклади “Укрпрофоздоровниці” чекають відкриття вже на “низькому старті”. А найближчими днями буде узгоджено та оприлюднено остаточний пакет нормативних документів та правил, що забезпечить роботу санаторіїв з урахуванням нових вимушених санітарно-епідемічних норм.