ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

                       

                  Шановні колеги !

     Прийміть найщиріші вітання з професійним святом  - Міжнародним днем бухгалтерії, який відзначається сьогодні в усьому світі.

     Сучасне суспільство не можливо уявити без людей такої професії, як бухгалтер. Жодне підприємство чи організація не може існувати без такої кропіткої і важливої праці спеціаліста - Бухгалтера.

     Відповідальна праця спеціалістів фінансово-економічних підрозділів забезпечує чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність розрахунків, обєктивність та повноту обліку ресурсів, від яких залежить ефективне функціонування господарського механізму кожного підприємства.

     З нагоди професійного свята хочеться звернутися до Вас зі словами вдячності за вашу щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку, побажати Вам гарного настрою, відмінного самопочуття і невичерпного оптимізму, взаєморозуміння та ефективної співпраці з колегами, особистого розвитку та професійного зростання, сил, наснаги та енергії для ефективної роботи!

     Нехай Ваша наполеглива та відповідальна праця приносить Вам максимум задоволення та гідну оцінку!  І нехай у цьому стрімкому житті у Вас завжди залишається час на близьких та рідних !

            Зі  святом !   Щастя,  миру  та  добра  Вам !

          З повагою,
 
             Голова  Наглядової  ради
                 ПрАТ  « Укрпрофоздоровниця »                                  О.І.Романюк

              Голова  Правління
             ПрАТ  « Укрпрофоздоровниця »                                 М.В.Субота