ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 Зустріч з бійцями АТО.  

 В квітні керівництво ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» зустрілось з бійцями АТО, які відпочивали в санаторно-курортних комплексах Товариства.

В першу чергу вояки подякували керівництву за надану можливість оздоровитись, за теплоту і турботу персоналу санаторіїв. Зокрема Іван Татауров, який відпочивав в санаторії «Карпати», зазначив, що він побував наче у казці, відпочив психологічно - душею.

Відаді  Ісрафілов, який відпочивав в санаторії «Сонячне Закарпаття», запропонував заключити меморандум між ПрАТ «Укрпрофоздоровниця » і батальйоном ім. генерала Кульчицького. Відпочивати мають не тільки поранені вояки, було б добре, щоб їх не було взагалі, а і інші хлопці. Багато з тих, хто приходить з війни, не можуть знайти себе у мирному житті, тому психологічна реабілітація край потрібна.

В свою чергу Голова Наглядової ради ПрАТ«Укрпрофоздоровниця» Романюк О.І. подякував хлопцям за мужність і нескореність та зазначив, що під час бойових дій кожен має займатись своєю справою. Один зі зброєю в руках – захищає, другий, як лікар в санаторії – надає допомогу. Тому в єдності наша сила !

Голова Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Субота М.В.  зазначив, що санаторії «Укрпрофоздоровниці» першими почали надавати допомогу постраждалим євромайданівцям. Санаторії це робили самостійно і безкоштовно. "Як взяли темп тоді, так і тримаємо його до цієї пори ! За три роки санаторії ПрАТ«Укрпрофоздопровниця» оздоровили і надали медичну допомогу більше 5000 воякам."

Радник Голови ФПУ, Голова Б.О.« Благодійний медичний фонд  «ЛЕЛЕКО» Мартинюк С.Я. висловив слова вдячності воякам за їхній героїзм. "Це важливо, бо інколи забувають говорити слова  подяки тим хто допомагає !"

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, де домовились надалі спільно відстоювати законні права ПрАТ«Укрпрофоздоровниця» в усіх інстанціях.

 

Голова Наглядової ради

ПрАТ« Укрпрофоздоровниця »                        О.І. Романюк

 

Голова Правління

ПрАТ« Укрпрофоздоровниця »                        М.В. Субота