ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

 

Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів


    ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ “УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ” (код ЄДРПОУ: 02583780, місцезнаходження: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41) повідомляє,    що    позачергові    Загальні    збори    акціонерів    Товариства    відбудуться 08 лютого  2016  року  об  11.00  годині  за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, кімната 501.
Перелік питань, що виносяться на голосування (порядок денний):

1. Обрання лічильної комісії позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.
2.    Обрання голови та секретаря позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”. Порядок проведення позачергових Загальних зборів акціонерів.
3.    Про продаж пакету акцій Приватного акціонерного товариства “Санаторій “Рай-Оленівка”, що належить Приватному акціонерному товариству лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”.
4.    Про відчуження частини будівлі, розташованої за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Фединця,7.
5.    Про відчуження частини будівлі, розташованої за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Велика Морська,52.
6.    Про відчуження  будівлі готелю “Роксолана”, розташованої за адресою: Миколаївська обл., м. Очаків, вул. 60 років СРСР, 2а.
7.    Про відчуження будівлі баклабораторії (літ З), розташованої в Закарпатській обл., Свалявський р-н, с. Поляна.
8.    Про відчуження будівлі пошти-перукарні, розташованої за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н., с. Синяк, вулиця Без назви, будинок, 1/8.
9.    Про внесення змін в рішення позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” від 27.02.2015р. №Зб-27/10.
10. Про припинення Дочірнього підприємства “Санаторій “Квітка полонини” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю “Санаторій “Квітка полонини” (Закарпатська обл., Свалявський район, село Солочин).
11. Про припинення Дочірнього підприємства “Санаторій “Новомосковський” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю “Курорт Орлівщина” (Дніпропетровська обл., Новомосковський район, село Орлівщина).

    Початок реєстрації акціонерів для участі у позачергових Загальних зборах  акціонерів 08 лютого 2016 року о 10 годині 00 хвилин, закінчення о 10 годині 50 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, кімната 501.
    Датою складення переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових Загальних зборах акціонерів Товариства - на 24 годину 00 хвилин 02 лютого 2016 року.
    Для участі в зборах акціонерам необхідно мати документ, який посвідчує особу, а їх представникам – паспорт та довіреність, оформлену відповідно до норм чинного законодавства України.
    Акціонери можуть надавати пропозиції акціонерів щодо порядку денного позачергових  Загальних зборів акціонерів Правлінню Товариства до 19 січня 2016 року у письмовому вигляді на адресу: а/с  34, м. Київ, 01019.
    Акціонери можуть ознайомитися з документами, стосовно питань порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства за місцезнаходженням Товариства (Україна, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, каб. 501) з 08:30 год. до 16:00 год. у робочі дні, і в день проведення позачергових  Загальних зборів – також у місці їх проведення. Особа, відповідальна за проведення ознайомлення акціонерів з матеріалами Загальних зборів акціонерів: Голова Правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” Субота Микола Васильович.
    Довідки за телефоном: (044) 289-01-11

    Наглядова рада ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.


Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів опубліковано в газеті “Відомості НКЦПФР”  від  29.12.2015р. №248(2252).
   
Підтверджую достовірність інформації, що міститься у повідомленні.
    Голова Правління                                                                                                                                                  
ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”               ________________            М.В. Субота
                            (підпис)
                               МП                              28.12.2015р.