ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

Проведення позачергових загальних зборів

             ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ “УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ” (код ЄДРПОУ: 02583780, місцезнаходження: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41) (далі –Товариство) повідомляє,  що позачергові  Загальні  збори    акціонерів    Товариства   відбудуться  30 червня  2015  року  об  11.00  за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, кімната 501.

Перелік питань,

що виносяться на голосування (порядок денний):

 

            1.  Обрання лічильної комісії позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ "Укрпрофоздоровниця".

            2.  Обрання голови та секретаря позачергових Загальних зборів акціонерів ПрАТ "Укрпрофоздоровниця". Порядок проведення позачергових Загальних зборів акціонерів.

            3. Про припинення Дочірнього підприємства «Санаторій «Львів» Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Львів» (Львівська обл., смт. Брюховичі, вул. Курортна,8).

            4. Про відчуження цілісного майнового комплексу ресторан «Уклин», розташованого за адресою: Закарпатська область, Свалявський район, с. Поляна, вулиця Духновича, 162.

            5. Про продаж пакету акцій Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Рай-Оленівка», який належить Приватному акціонерному товариству лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

            6. Про відчуження цілісного майнового комплексу Дочірнього підприємства «Дитячий санаторій «Сонячний» Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» шляхом безоплатної передачі в державну власність Міністерства оборони України.

           

Початок реєстрації акціонерів для участі у позачергових Загальних зборах  акціонерів 30 червня 2015 року о 10 годині 00 хвилин, закінчення о 10 годині 50 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, кімната 501.

            Датою складення переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових Загальних зборах акціонерів Товариства – на 24 годину 00 хвилин 24 червня 2015 року.

         Для участі в зборах акціонерам необхідно мати документ, який посвідчує особу, а їх представникам – паспорт та довіреність, оформлену відповідно до норм чинного законодавства України.

         Акціонери можуть надавати пропозиції акціонерів щодо порядку денного позачергових  Загальних зборів акціонерів Правлінню Товариства до 10 червня 2015 року у письмовому вигляді на адресу: а/с  34, м. Київ, 01019.

            Акціонери можуть ознайомитися з документами, стосовно питань порядку денного позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства за місцезнаходженням Товариства (Україна, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, каб. 501) з 08:30 год. до 16:00 год. у робочі дні, і в день проведення позачергових  Загальних зборів – також у місці їх проведення. Особа, відповідальна за проведення ознайомлення акціонерів з матеріалами Загальних зборів: Голова Правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” Субота Микола Васильович.

            Довідки за телефоном: (044) 289-01-11.

            Наглядова рада ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”.

 Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів опубліковано в газеті “Відомості НКЦПФР”  від  21.05.2015р. №94(2098).

 Підтверджую достовірність інформації, що міститься у повідомленні.

  Голова Правління            
  ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”               ________________            М.В. Субота

                                                                      (підпис)

                                                                                     МП                              20.05.2015р.