ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

Повідомлення про доповнення до порядку денного річнихзагальних зборів

          ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ “УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ” (код ЄДРПОУ: 02583780, місцезнаходження: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41)  повідомляє про  доповнення до порядку денного річних Загальних зборів акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”,  які  відбудуться   24 квітня  2015  року  об  11.00   годині   за   адресою:   м. Київ,  вул. Шота Руставелі, 39/41, кімната 501.  (Первинна об’ява про скликання річних Загальних зборів акціонерів ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”   була    опублікована   в   газеті “Відомості НКЦПФР” № 54(2058) від 20.03.2015 р.):

Внести додаткові питання до порядку денного :

11.Про внесення змін до Положення “Про Загальні збори Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

12.Про внесення змін до Положення “Про Наглядову раду Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

13.Про внесення змін до Положення “Про Ревізійну комісію Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

14.Про внесення змін до Положення “Про Правління Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

15.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Сакська гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

16.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Алуштакурортпостач” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

17.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Ялтакурорт Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

18.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Автотранспортне підприємство Ялтакурорт” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

19.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Автотранспортне підприємство” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

20.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Підприємство “Євпаторіяремкурортбуд” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

21.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Ударник” для дітей з батьками” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

22.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Ай-Петрі” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

23.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Україна” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та затвердження його в новій редакції.

24.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Прибой” для дітей з батьками” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

25.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Дитячий та підлітковий санаторій “Таврида” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

26.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Лівадія” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

27.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Ясна Поляна” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

28.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Місхор” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

29.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Орлине гніздо” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

30.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Центральна курортна поліклініка” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

31.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Грязелікувальня “Мойнаки” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

32.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Загальнокурортний будинок культури Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

33.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Феодосійський меблевий комбінат та затвердження його в новій редакції.

34.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Победа” для дітей з батьками” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

35.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Примор'є” для дітей з батьками” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

36.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Санаторій Курпати Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

37.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Ремонтно-будівельне управління” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

38.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Спеціалізований спинальний санаторій імені академіка М. Н. Бурденка” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

39.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” “Хмільницька гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція” та затвердження його в новій редакції.

40.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Дитячий санаторій “Гірський” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

41.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

42.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Клінічний санаторій Хмільник Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

43.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Авангард” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

44.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Дитячий санаторій “Сокілець” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

45.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Новомосковський” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

46.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Дніпровський” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

47.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Славутич” імені Б.В. Пашковського” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

48.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторно-курортний реабілітаційний центр “Слов'янський курорт” ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

49.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Слов'янська гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція” ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

50.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій для батьків з дітьми “Тетерів” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

51.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Шаян” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

52.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Верховина” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

53.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Карпати” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

54.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Синяк” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

55.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Квітка Полонини” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

56.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Поляна” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

57.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Санаторій Сонячне Закарпаття та затвердження його в новій редакції.

58.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція” ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

59.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Черче” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

60.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій для батьків з дітьми “Дубки” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

61.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Україна” Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

62.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Зірка” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

 63.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Львів” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

64.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Любінь Великий” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

65.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Немирів” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та затвердження його в новій редакції.

66.Про внесення змін до Статуту Дошкільного навчального закладу Веселка Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

67.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Санаторно-курортний комплекс Моршинкурорт Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

68.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” “Гідрогеологічне підприємство “Укргеокаптажмінвод” та затвердження його в новій редакції.

69.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій імені Першого Травня” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

70.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Жовтень” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

71.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Дитячий санаторій “Сонячний” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

72.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Очаківське об'єднання санаторно-курортних закладів” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

73.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Спеціалізоване меблеве підприємство “Інтер'єр” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

74.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Санаторій ім. Чувиріна Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

75.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторно-курортне об'єднання “Кароліно-Бугаз” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

 76.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний  санаторій матері та дитини по реабілітації хворих  з захворюваннями органів зору “Зелений мис” ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

77.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Клінічний санаторій ім. Пирогова Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

78.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Клінічний санаторій ім. Горького Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

79.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Пансіонат “Мирний” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

80.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Лермонтовський” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

81.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства Санаторій Затока Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укрпрофоздоровниця та затвердження його в новій редакції.

82.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

83.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій “Роща” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

84.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Високий” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

85.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Ялинка” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

86.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Харківська гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

87.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій для дітей з батьками “Скадовськ” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

88.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Гопри” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

89.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Санаторій “Збруч” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

90.Про внесення змін до Статуту Дочірнього підприємства “Дитячий санаторій імені Щорса” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” та затвердження його в новій редакції.

91.Про затвердження кошторису витрат Наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” на 2015 рік.

 

Голова Правління    ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” М.В. Субота

 

Повідомлення про доповнення до порядку денного річних загальних зборів опубліковано в газеті “Відомості НКЦПФР”  від  01.04.2015р. №62(2066).

           

Підтверджую достовірність інформації, що міститься у повідомленні.

            Голова Правління                                                                                                                                                   

ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”               ________________            М.В. Субота

                                                                                  (підпис)

                                                                                     МП                              07.04.2015р.