ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

ДИТЯЧА ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ-2020 ОПИНИЛАСЯ ПІД ЗАГРОЗОЮ

05.05.2020

За офіційними даними щорічно держава надавала послуги оздоровлення та відпочинку майже двом мільйонам дітей.

Асоціація індустрії гостинності України звернулася до Міністерства соціальної політики з проханням надати інформацію, щодо термінів і особливостей проведення дитячої оздоровчої кампанії – 2020. Як повідомляється в офіційному запиті АІГУ, оздоровча кампанія повинна була початися вже в травні, проте досі дитячі табори, санаторії і оздоровниці не отримали ніяких вказівок від Кабінету міністрів.

У своєму блозі на Zruchno.Travel виконавчий директор АІГУ Анна Романова відзначала, що за умови поширення вірусу, керівництву дитячих оздоровчих закладів треба вже зараз вжити необхідні санітарно-епідеміологічні заходи для безпечного відпочинку великої кількості дітей.

Відзначимо, що за офіційними даними щорічно держава надавала послуги оздоровлення та відпочинку майже двом мільйонам дітей, що становило більше половини від загальної чисельності дітей шкільного віку.

"У цьому році питання зміцнення імунітету дітей як ніколи актуальне, крім того, є потреба в розвантаженні батьків, які протягом карантину виконували роль вихователів і педагогів одночасно. Разом з тим, дитячі заклади оздоровлення та відпочинку (табори, санаторії, бази відпочинку тощо), органи місцевої влади, батьки і діти сьогодні зіткнулися з ситуацією невизначеності щодо термінів, вимог та особливостей перебігу дитячої оздоровчої кампанії 2020 року, яка повинна була початися вже в травні. Ця тема взагалі не згадується в публічних заявах КМУ. Відсутня будь-яка інформація про плани Уряду з цього приводу. На порядку денному засідань Кабміну Шмигаля тема щорічного оздоровлення дітей не стояла", – йдеться в запиті Асоціації.

АІГУ просить, зокрема, роз’яснити, в які терміни почнеться дитяча оздоровча кампанія; які протиепідемічні заходи повинні проводитися для безпечного функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; яким чином повинна бути організоване міжобласне транспортування дітей; який протокол роботи дитячих закладів оздоровлення передбачено міністерством.

Відповідь Мінсоцполітики буде опублікований на сторінці АІГУ в соціальній мережі Facebook, а також на сайті Zruchno.Travel.

Як відомо, в Україні на сьогоднішній день працює понад 2000 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторії, табори, пансіонати.