ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ
 1. Ваше П.І.Б.(*)
  Please let us know your name.
 2. Ваш e-mail(*)
  Please let us know your email address.
 3. Вибір курорту / санаторію(*)
  Invalid Input
 4. Дата початку заїзду(*)
  Invalid Input
 5. Термін путівки(*)
  Invalid Input
 6. Ваші побажання та контакти(*)
  Please let us know your message.

НОМЕРИ-ЛЮКС І ТРИРАЗОВЕ ХАРЧУВАННЯ: ЯК ПРОХОДИТЬ ОБСЕРВАЦІЯ В САНАТОРІЇ ПІД ХАРКОВОМ

29.04.2020

Прибулі з-за кордону в Харківську область проходять 14-денну обсервацію. Для цього обрали санаторій "Роща", який знаходиться в Пісочині.

Як повідомляє KHARKIV Today, особи, яких помістили на обсервацію, перебувають під наглядом лікаря, територію охороняє поліція. Про це розповів глава Пісочинської ОТГ Олег Чернобай.

"Всі задоволені. Телевізор, душова, інтернет в кожному номері. Харчування теж хороше", – розповів Чорнобай.

За словами старшого лікаря обсервації Артема Волкова, самопочуття у обсервантів хороше, ознак захворювання немає.

У нас триразове харчування, гаряча вода, опалення, люксові номери. Годують досить добре. Наприклад, сніданок був: картопляне пюре, смажений мінтай, свіжий огірок, яйце, шматочок сиру, вершкове масло, чай, кава, сік. Все це ми даємо щодня", – пояснив він.

Старший лікар обсервації уточнив – окреме меню в санаторії тільки для сирійця.

"Хлопець – мусульманин, тому свинину ми йому не даємо. У нього є улюблений сніданок – це яєшня, спеціально для нього їдальня все робить", – додав Волков.

Він підкреслив, умовами проживання люди задоволені; в основному, в "Рощу" помістили тих, кому за 40 років.

"Умови подобаються. Я питаю точну інформацію у людей, з ними спілкуюся три рази на добу, заходжу вранці, в обід і ввечері. У нас котельня працює, повністю корпус опалюється, вода є. Якщо людина хоче покурити, вона може спокійно вийти на балкон. Між собою вони не пересікаються, знаходяться в палатах. Ми донесли інформацію, що це в їхніх інтересах – не пересікатися", – розповів він.

В санаторії працюють 18 волонтерів і співробітники кухні.

"З кухнею ми не перетинаємося, вони знаходяться в чистій зоні, з ними ніякого спілкування немає, є ще сантехнік і електрик, які знаходяться з нами на обсервації, вони територію не покидають. Корпус, в який заселені пацієнти, я з ними перебуваю 24 години на добу і працює бригада волонтерів", – повідомив старший доктор обсервації.

За словами Волкова, усі, хто контактує з людьми на обсервації, повністю захищені.

"У нас одноразовий костюм, респіратор, маска, окуляри, захисний щиток, бахіли спеціальні, рукавички – все це змінюється. Я перебуваю в повному захисті, заходжу, з ними спілкуюся, проходжу повністю всю дезактивацію [знезараження – ред.], Потім в наступну палату йду. У нас безконтактний термометр, для контролю в кожному номері є градусники. Експрес-тести є, ми отримуємо їх на початку обсервації. В ідеалі це робити перед тим, як люди обсервацію покинуть", – пояснив старший лікар обсервації.